Агенство пропонує підприємцям за 7 тисяч квитки поруч з Януковичем

Агенство пропонує підприємцям за 7 тисяч квитки поруч з Януковичем

Бізнесменам на гальорці пропонують скинутися по 3,5 тисячі

За словами "представників Адміністрації президента", усіх, хто заплатить, глава держави не забуде.

Київська компанія продає квитки по 7 тисяч гривень регіональним підприємцям, залякуючи ім'ям президента.

"Агентство Прем'єра" від імені Адміністрації президента обдзвонює провінційних підприємців з пропозицією - пожертвувати на справи президента якусь суму грошей.

Минулого тижня деяким бізнесменам України, зокрема з Черкаської області, дзвонила дівчина, представляючись уповноваженою Адміністрації президента, і розповідала, що 6 грудня в палаці "Україна" буде проходити святковий концерт на честь Дня української армії. На концерті повинен був бути президент України Віктор Янукович, а виступати має група "Roxette".

За цей захід підприємцям пропонують заплатити по 3,5-7 тисяч гривень. Ті, хто сидітиме ближче до сцени і Януковича - здадуть по 7 тисяч, хто буде сидіти в центрі зали - по 5 тисяч. Ну, а бізнесмени на гальорці повинні скинутися по 3,5 тисячі.

Оператори мають всю інформацію про фірму та підприємця, статутні документи, адреси і прізвища. За словами "представників Адміністрації президента", усіх, хто заплатить, голова держави не забуде. Його помічникам доповідатимуть імена доброзичливців, і проблеми в них з податковою та іншими органами зникнуть. Наприкінці розмови жінка натякає, що "на вас все одно вже звернули увагу, і в разі відмови за негативні наслідки вона не відповідає", пише видання.

Схема розрахунку проста - підприємцям пропонують переслати гроші на банківський рахунок. Але номер його можуть повідомити тільки по факсу. Інший варіант - пропонують передати гроші прямо біля будівлі Верховної Ради, якщо раптом у бізнесмена є повірений у Києві.

У червні бізнесмени вже скаржилися на аналогічну схему вимагання від імені Адміністрації президента, представляючись працівниками все того ж "Агентства Прем'єра".

Нагадаємо, раніше секретар комісії Київради з освіти Олексій Давиденко заявив, що цього року у київських школах зросли "добровільні внески", особливо для першокласників.

Читайте також:

Сучасні лохотрони: як українців розводять на гроші

Кохання в Інтернеті загрожує українкам розбитим серцем і пустим гаманцем

В Інтернеті з'явився вірус, який вимагає штраф за скачування дитячого порно

Хакери поширюють віруси, прикидаючись принтерами

Повʼязані теми:

Наступна публікація