1 вересня за парти сядуть понад 410 тисяч першокласників

Дмитро Табачник заявив, що 1 вересня до школи прийдуть понад 410 тисяч першокласників. Проте, за його словами, ця цифра ще уточнюється.

Цього року до школи прийдуть понад 410 тис. першокласників, але ця цифра ще буде уточнюватись. Про це сказав міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

"Цього року першокласників буде понад 410 тис. Кому не вистачає двох-трьох місяців до шести років, їх батьки формально можуть віддати до школи і цього року. А за законом можуть і наступного року. Тому ця цифра ще уточнюється", - відзначив міністр.

Він також зазначив, що тема першого уроку у першачків буде присвячена 20-річчю Незалежності України і звучатиме так: "Україна - моя країна, Україна - моя держава".

Також, за словами Табачника, його відомство рекомендує вищим навчальним закладам першу лекцію також присвятити темі незалежності.

Дмитро Табачник також повідомив, що у 2012 році школу закінчать 317 тис. одинадцятикласників.

"Цього року середню школу закінчили 195 тис. одинадцятикласників. У 2012 році випускників буде більше 317 тис. Це говорить про те, що в наступному році буде достатньо високий конкурс до вищих навчальних закладів", - зазначив він.

Читайте також: 

З жовтня в школах Дніпропетровщини з'являться електронні журнали та щоденники

Понад тисячу шкіл закрили в Україні за 5 років

Українські школярі вчитимуться за єдиним електронним підручником

В українських школах скасують другі зміни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: