Кохання в Інтернеті загрожує українкам розбитим серцем і пустим гаманцем

Інтернет-аферисти націлились на гаманці самотніх українок, що мають анкети на сайтах знайомств. Сотні дівчат вже попалися на вудку галантного кавалера з-за кордону і з власної волі перераховували гроші на електронний гаманець незнайомця.

Багато українок шукає кохання в інтернеті. А там на них полюють не принци, а пройдисвіти. Як ймовірний результат – розбите серце і мінус 300 гривень на рахунку.

2 тижні листування - Євген Кириленко з Парижа розщедрився Ірині на подарунок. Дівчина вагалася, набрала в пошуковикУ ім'я коханого – і опинилась на форумі ошуканих шахраями. Коханих у Євгена виявились сотні, а листи повторювалися слово в слово.

На відміну від Ірини, Тетяна з Миколаєва повірила заморському мачо. Подарунка до Дня народження від галантного красеня з сайту чекає 3-й місяць. Довірлива жінка перерахувала йому 300 гривень на електронний гаманець, думала, він - справжній подарунок долі.

Шукати дурисвіта - марна справа. Інтернет дає змогу маскуватись під будь-кого. Роман з Німеччини, Євген із Франції, Денис з Італії. Насправді за цим вигаданим образом може стояти цілий цех. Один пише, інший розсилає, а третій гроші забирає.

Солідним спадком аферисти намагались спокусити навіть речника столичної міліції. Пан Поліщук шахрайську схему розпізнав. Ошуканим дівчатам радить бути уважнішими. Навіть на Заході такі злочини вважають безперспективними.

Розкрити такий злочин буде надзвичайно складно. Тому що як правило такі шахраї не відправляють повідомлення зі свого домашньої ІР-адреси. Можуть реєструвати фіктивні фірми кур'єрської доставки.

Поліщук розповів, як застерегтись від шахраїв. По-перше, не користуватися сурогатними грошима. Якщо ви хочете перечислити комусь гроші – пропонуйте перерахувати їх на його банківську картку.

Усі шахрайські схеми побудовані на прагненні людини отримати щось "на дурняк". Щоб не піддаватися слабкості, психолог радить розвішати по стінах атрибути власного успіху і здобутків. Як нагадування про те, що ніщо у житті не дається легко.

Нагадаємо, нещодавно 37-річна бізнес-леді з Кременчука, озброївшись фотокарткою відомої актриси, закохувала в себе іноземців через Інтернет.

Читайте також:

Як не натрапити на Інтернет-шахраїв (відео)

У США затримано 25 російських інтернет-шахраїв

SMS та віруси: найпоширеніші способи мобільного шахрайства

Третина населення планети шукає кохання через Інтернет

ВідеоІнтернет-аферисти націлились на гаманці самотніх українок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: