Президент Росії замовив собі статуетку Януковича за 15 тис. доларів

Адміністрація президента Росії замовила для себе олов'яну фігурку президента України Віктора Януковича за не менш ніж 15 тис. доларів.

Адміністрація президента Росії Дмитра Медведєва замовила для себе олов'яну фігурку президента України Віктора Януковича.

Зображення фігурки розміщено на сайті студії "Російський Витязь". Як зазначено, фігурка зроблена на замовлення Адміністрації президента Росії і виконана в єдиному екземплярі, висотою 30 сантиметрів. "Олов'яна статуетка" значиться в розділі "Новинки" за жовтень 2011 року.

Останнім часом, в середовищі політичної еліти Росії стало модно замовляти мініатюрні фігурки себе, своїх політичних або бізнес партнерів. Так, у тій же студії "Російський Витязь", Адміністрація президента Росії вже замовляла фігурки президента Дмитра Медведєва, прем'єр-міністра Володимира Путіна, президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Олов'яні фігурки замовляють і в індивідуальному порядку. Так, наприклад, на сайті представлена ​​мініатюра "Путін і Кадиров", замовлена ​​приватним фондом.

Як зазначено на сайті, мінімальна ціна фігурки за індивідуальним замовленням розміром 30 сантиметрів становить 15 тис. доларів.

Нагадаємо, 4 жовтня в Луганську відбулась виставка візуального мистецтва "+/- 15", на якій художник В’ячеслав Бондаренко представив свою роботу - унікальну ікону Віктора Януковича на коробці цукерок.

Читайте також:

В Луганську на цукерках зробили ікону Віктора Януковича

Українські політики і бізнесмени встановлюють собі пам'ятники за життя

Луганський зброяр зробив шаблю з бюстом Януковича

Донецькі міліціонери повісили у себе портрет Януковича, намальований ногами

У Донецьку вирізьбили на кавуні портрет Януковича

Повʼязані теми:

Наступна публікація