У Донецьку вирізьбили на кавуні портрет Януковича

Донецька майстриня з мистецтва художнього різьблення на фруктах вирізала на кавуні портрет президента Віктора Януковича.

У Донецьку портрет Віктора Януковича вирізьбили на кавуні. Раніше авторка зазначала, що зробити це буде дуже важко, але вона старатиметься.

"Це дуже складно - зобразити обличчя, але я обов'язково спробую вирізьбити Віктора Федоровича. Адже те що ми робимо - справжнє мистецтво", - розповіла фахівець з карвінгу Яна Михайлова.

Вона пояснила свій вибір кавуна тим, що його плід достатньо щільний і має три основних яскравих кольори - червоний, зелений та білий.

Зазвичай робота з одним твором (кавуном-квіткою) займає у майстрів годину-півтори. Вирізають ж вони набором тонких інструментів, серед яких найважливішим є тайський ніж.

Раніше луганський скульптор Микола Шматько заявив, що, скульптурний образ римського імператора Калігули надихнув його на створення погруддя президента Віктора Януковича.

"Бюст Януковича - це мій авторський погляд на нового політичного лідера", - зазначив автор.

Імператор Гай Цезар Клавдій, більш відомий як Калігула правив Римом з 37по 41 роки. В історію увійшов як деспотичний, до садизму жорстокий правитель.

Читайте також:

До резиденції Януковича за місяць прокладуть нову супердорогу

Янукович ввів у свою раду психіатра

Луганський скульптор, натхненний Калігулою, виліпив бюст Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: