The Skripal Files: Скрипаль спілкувався із СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скрипаль ніколи не згадував про свої контакти з СБУ.

Екс-офіцер ГРУ Сергій Скрипаль, якого, як вважають у Великій Британії, росіяни намагались отруїти у Солсбері, контактував зі Службою безпеки України.

Про це у своїй книзі "Файли Скрипаля" (The Skripal Files) пише журналіст Марк Урбан, - інформує російська служба ВВС.

Урбан пише, що, за його даними, колишній полковник ГРУ Скрипаль зустрічався з українськими контррозвідниками. При цьому сам Скрипаль ніколи не згадував про свої контакти з СБУ.

"Можливо, Скрипаль консультував СБУ про те, як саме може діяти російське ГРУ на сході України", - пише журналіст ВВС.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

ВідеоПутін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Зрадник Батьківщини та просто покидьок - уперше після отруєння екс-агента ГРУ Сергія Скрипаля 7 місяців тому про нього вирішив поговорити очільник Кремля. На бізнес-форумі Путіну поставили запитання про антиросійські санкції, а він раптом вибухнув емоційною промовою про колишнього колегу-розвідника. При цьому ветеран ФСБ порівняв шпигунську діяльність із проституцією.

Путін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Нещодавно британські правоохоронні органи оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними і виявились "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

Нагадаємо, минулого місяця підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери

Залиште свій коментар

Вибір редакції