Трамп продовжив режим надзвичайного стану у США

Він прийняв рішення "про необхідність продовжити дію надзвичайної ситуації на національному рівні, оголошену 14 вересня 2001 року". 

Президент США Дональд Трамп ще на рік продовжив режим надзвичайної ситуації національного рівня в країні, що був введений після терактів 2001 року та щорічно продовжувався главою держави.

Текст офіційного документа опублікований на сайті Білого дому, - пише Укрінформ.

"Загроза тероризму, яка призвела до оголошення надзвичайної ситуації на національному рівні 14 вересня 2001 року, триває", - підкреслив американський лідер.

Він наголосив, що всі структури, які були залучені до реагування на надзвичайну ситуацію, "продовжують мати вирішальне значення для здатності Збройних Сил США виконувати важливі завдання в Сполучених Штатах та в усьому світі в подоланні триваючої загрози тероризму".

Фотогалерея У світі згадують жертв наймасштабніших терактів у США 11 вересня (18 фото)

ВідеоУ Сполучених Штатах Америки вшановують жертв теракту 11.09.2001

Трамп прийняв рішення "про необхідність продовжити дію надзвичайної ситуації на національному рівні, оголошену 14 вересня 2001 року".

16 років тому кадри жахливої катастрофи сколихнули увесь світ. Тоді в США сталася трагедія, яка назавжди змінила життя мільйонів людей. Два літаки "Боїнг-767" із інтервалом у 17 хвилин врізалися у вежі Всесвітнього торгового центру. Від потужного удару та пожежі будівлі завалилися.

Масштабний терористичний акт забрав життя 2733 людей. Та атака не мала кордонів - під завалами загинули представники 115 національностей. Серед жертв теракту були й 12 вихідців із України.

Пожежникам знадобилося 100 днів, щоб погасити всі осередки пожеж. Усього рятувальникам довелося просіяти 1 млн тонн уламків та сміття у пошуках речей, що належали жертвам теракту. Вони знайшли 144 обручки. Понад три тисячі дітей втратили когось із батьків.

Залиште свій коментар