У США через 16 років ідентифікували жертву терактів 11 вересня

Особу чоловіка встановили за допомогою новітньої ДНК-експертизи.

У США через 16 років після трагедії ідентифікували жертву терактів 11 вересня, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Особу чоловіка встановили за допомогою новітньої ДНК-експертизи спеціально на прохання родичів загиблих.

Зазначимо, жертвами терактів 11 вересня 2001 року, коли бойовики-смертники спрямували два літаки у вежі-близнюки у середмісті Нью-Йорка, стали 2 тисячі 753 людини. Донині 40% тіл залишаються неопізнаними.

Нагадаємо, що терористи-смертники використовували чотири пасажирські літаки для нанесення ударів по будівлях у Нью-Йорку і Вашингтоні. Два літаки врізалися, один за іншим, у вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, третій літак з пасажирами врізався в будівлю Пентагону у Вашингтоні, четвертий літак впав на поле в штаті Пенсильванія після зіткнення пасажирів з групою терористів, яка сталася на борту.

Жертвами нападів стали близько трьох тисяч американців та громадян багатьох країн світу.

Атаки на об'єкти в США були влаштовані організацією "Аль-Каїда". З 19 терористів 15 були громадянами Саудівської Аравії, двоє — Об'єднаних Арабських Еміратів, Єгипту, і ще один — Лівану.

Після 11 вересня 2001 року боротьба з тероризмом стала однією з головних глобальних проблем міжнародної політики. У законодавстві багатьох держав з'явилися акти, що посилюють вимоги до безпеки у багатьох сферах діяльності, особливо на транспорті та громадських місцях.

ВідеоІран має заплатити більше 10 мільярдів компенсації жертвам терактів 11 вересня

Залиште свій коментар