У Британії відбудеться другий тур передвиборчих теледебатів

У Великобританії відбудеться другий тур передвиборчих теледебатів, де лідер британських демократів Нік Клегг змагатиметься з лейбористом Гордоном Брауном та консерватором Девідом Кемероном.

У четвер, 22 квітня, у рамках виборчої кампанії на загальних виборах відбудеться другий тур теледебатів між лідерами трьох провідних партій Великобританії.

У них беруть участь глава правлячої Лейбористської партії і прем'єр-міністр Гордон Браун, лідер офіційної опозиції - консерватор Девід Кемерон і нова зірка політичного небосхилу Великобритані, ї лідер ліберальних демократів Нік Клегг.

Якщо перший тур теледебатів був присвячений внутрішній політиці, то в четвер на обговорення винесені питання зовнішньої політики Сполученого королівства.

Зазначимо, що події останнього тижня стали для Великобританії справжнім політичним землетрусом. При цьому Нік Клегг, який у першому турі став лідером, настільки ускладнив хід виборчої камапній для двох партій-конкурентів, які традиційно домінують у Британії, що в лавах консерваторів, які ще на початку квітня не сумнівалися у своїй беззаперечній перемозі, почалася паніка.

На думку фахівців, найбільш складними питаннями для учасників дебатів стане національна ядерна програма і питання про прийняття на озброєння нових ракет "Трайдент-2" для Королівського підводного флоту, подальші шляхи інтеграції Євросоюзу та введення в Великобританії євро, стратегія відносно Афганістану і терміни перебування в цій країні британських збройних сил.

У результаті, у другому турі теледебатів перед лідером консерваторів Девідом Кемероном стоїть складне завдання - спробувати змінити хід подій, перехопити в Ніка Клегга політичну ініціативу і тим самим відновити свої позиції серед виборців.

Нагадаємо, 16 квітня Британія уперше в історія провела передвиборчі теледебати, в яких взяли участь чинний голова кабінету лейборист Гордон Браун, консерватор Девід Кемерон та ліберальний демократ Нік Клегг.

Голова ліберально-демократичної партії Великобританії Нік Клегг, згідно з опитуванням, виграв перші в історії країни передвиборчі дебати, рейтинг якого зріс до 72%. Таким чином, він став найпопулярнішим політиком у країні з часів Черчілля, чий рейтинг в 1945 році досяг 83%.

Читайте також:

Найпопулярніший політик Британії виявився нащадком аристократів з-під Києва

У Британії вперше в історії пройшли передвиборчі теледебати

За формою черепа Януковича професор довела, що він - аристократ у четвертому поколінні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: