Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У КНДР відреагували на санкції Радбезу ООН

"Нам треба швидше створити потужний імпульс у нарощуванні потужності Північної Кореї", - йдеться в повідомленні.

КНДР відкинула нові санкції Ради Безпеки ООН.

Відповідну заяву північнокорейського МЗС опубліковано на сайті державного новинного агентства ЦТАК.

"Пхеньян відкидає незаконну резолюцію Радбезу ООН, в якій наш ракетний пуск названий загрозою міжнародного співтовариства і безпеки. Цим документом нас позбавили права на самооборону. Це говорить про те, що нам треба якнайшвидше створити потужний імпульс у нарощуванні потужності Північної Кореї для забезпечення суверенітету і права на існування", — повідомляє МЗС КНДР.

Нагадаємо, що 11 вересня Північна Корея попередила США, що Вашингтон "зіткнеться з найбільшою болем і стражданням за всю свою історію", якщо продовжить наполягати на посиленні режиму санкції відносно Пхеньяну і не припинить спроби просунути в РБ ООН "незаконну резолюцію".

12 вересня Рада безпеки Всесвітньої організації одноголосно прийняв резолюцію про введення нових санкцій проти Пхеньяну. Так, будуть введені обмеження на постачання в КНДР нафтопродуктів. Визначається також ліміт на постачання Північної Кореї сирої нафти — обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців. Також КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини і не зможе продавати текстильну продукцію.

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

ВідеоДев’ятий пакет санкцій проти КНДР ухвалили у Раді безпеки ООН

Але також Радбез висловив готовність підтримати шестисторонні переговори і закликав до їх відновлення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції