Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У принца Чарльза виявлено коронавірус – Sky News

Про це йдеться у офіційній заяві представників родини.

71-річний принц Чарльз хворіє на коронавірус. Тест дав позитивний результат. Про це з посиланням на офіційну заяву представників королівської родини повідомляє Sky News.

"Аналізи принца Вельського показали позитивний результат на коронавірусну інфекцію. В нього проявились легкі симптоми, але в цілому він залишається у доброму здоров’ї та працює з дому протягом останніх кількох днів, як зазвичай. Герцогиня Корнуольська також здала тест на коронавірус – результат негативний. Згідно з державними та медичними порадами, принц та герцогиня нині перебувають у самоізоляції у своєму будинку в Шотландії", - йдеться у заяві представників подружжя.

Зазначається, що встановити джерело зараження вважається неможливим, оскільки Чарльз багато з ким контактував останнім часом під час публічних появ.

Нагадаємо, Велика Британія одна з останніх країн західної Європи запровадила жорсткий карантин. Упродовж трьох тижнів британцям заборонено збиратись більше трьох та виходити з дому, окрім як за харчами, ліками  і на пробіжку. Раніше Єлизавета Друга скасувала низку заходів та полишила Лондон через коронавірус.

Відео Через коронавірус Єлизавета ІІ скасувала низку заходів та полишає Лондон

Королева на карантині. Єлизавета Друга скасувала низку заходів та полишає Лондон. Через коронавірус - пояснили в Букінгемському палаці. У квітні їй виповниться 94, а інфекція для літніх людей вважається особливо небезпечною.  Більше про коронавірус

Через коронавірус Єлизавета ІІ скасувала низку заходів та полишає Лондон

Залиште свій коментар

Вибір редакції