В Австралії виявили небезпечний коронавірус у дитини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У країні підтверджено 13 випадків інфікування.

В Австралії 4 лютого виявили смертельний коронавірус у 8-річної дитини, пише видання News.au.

Дитина прибула до австралійського штату Квінсленд з китайського міста Ухань у складі туристичної групи. Слід зауважити, що у цій самій групі також були 44-річний чоловік та 42-річна жінка. У них раніше діагностували коронавірус - наприкінці січня. 

Інфікований хлопчик перебуває у місцевій лікарні. Медики кажуть, що стан дитини стабільний. 

Зафіксоване у дитини захворювання коронавірусу 2019-nCoV стало 13 випадком на території країни. Крім того, випадок інфікування дитити став першим в Австралії. У МОЗ повідомляють, що три людини у штаті Новий Південний Уельс вилікувалися від вірусу, а тому їх виписали з лікарні.

Як повідомлялося, перший випадок інфікування дитини коронавірусом виявили 31 січня у німецькій Баварії. Захворювання виявили у дитини чоловіка з району Траунштайн, у якого раніше був позитивний результат на коронавірус.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 137 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції