Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як працюють офшорні компанії. Інфографіка

Власники отримують анонімність та уникають податків.

Нещодавно у світі розгорівся гучний скандал через витік до рук ЗМІ документів панамської фірми Mossack Fonseca.

Десятки років фірма займалася реєстрацією офшорних компаній, які реєструвалися у Панамі та на Британських Віргінських островах та інших офшорних зонах.

Слід зауважити, що у ході журналістського розслідування випливли імена десятків світових політиків, бізнесменів та знаменитостей.

В агентстві AFR з'ясували, як саме створюється та працює офшорна компанія.

Слід зауважити, що найважливіша функція офшорної зони, де створюється компанія, -  дуже низькі, навіть нульові податки, прості правила звітності  та управління компанією та можливість приховати справжніх власників бізнесу.

Для цього спеціальні юридичні контори створюють фірми в офшорній зоні, надаючи їм "номінальних директорів".

Для того, аби здійснювати банківські транзакції, які дозволяють купувати або продавати майно, відкривають холдинг-компанії.

Детальніше про процес появи офшорів можна дізнатися із інфографіки нижче. 

Як працюють офшори

Нагадаємо, що документи, які "витекли" з компанії Mossack Fonseca, стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи опинилися в розпорядження німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) та Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Наразі з 20 причетних українців опубліковані матеріали про трьох людей, пов'язаних з Україною - президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і підприємця Мохаммада Захура – британського бізнесмена пакистанського походження, який живе і веде бізнес в Україні.

Раніше повідомлялося, що на Порошенка  зареєстровано три офшорні компанії, створені під кондитерський бізнес Roshen.

Залиште свій коментар

Вибір редакції