У Великобританії вперше в історії засудили хабарника

Дата публікації
Перегляди
1289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Великобританії вперше в історії засудили хабарника

Хабарництво / Фото: Veer

Судовий клерк Великобританії засуджений до 6 років ув'язнення за хабарництво - це прецедент в британській історії.

Британський суд вперше в історії країни виніс вирок за хабар. Як повідомляє Reuters, 22-річний судовий клерк Мунір Пател був засуджений до шести років позбавлення волі.

Пател звинувачувався в отриманні хабара, а також у порушенні службової дисципліни. Під час роботи в суді в Лондоні він за 500 фунтів погодився не вносити в судову базу даних інформацію про перевищення швидкості. Як встановило слідство, в загальній складності суд, в якому працював обвинувачений, допоміг уникнути відповідальності як мінімум 53 порушникам правил дорожнього руху.

Підсудний визнав свою провину. За хабарництво він отримав три роки, за другим пунктом звинувачення покарання склало шість років. При цьому терміни тюремного ув'язнення суд лондонського району Саутварк вирішив не підсумовувати, і провести у в'язниці Муніру Пателю доведеться всього шість років.

Закон про хабарництво (Bribery Act) почав діяти у Великобританії в липні 2011 року. До цього статті "хабарництво" в юридичній практиці країни не існувало, і подібні справи розглядалися в рамках антикорупційного законодавства.

Читайте також:

Кожен шостий українець хоче страчувати чиновників-хабарників

Табачник звинуватив студентів у корупції в освіті

Порошенко розповів, як влада тисне на бізнес

Янукович: щороку чиновники крадуть 4-7 мільярдів доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація