Вчені дізналися, який секс найкращий

Вчені переконані: те, де ви займаєтеся сексом, з ким, що перед цим їли-пили, не так вже і важливо. Головне - чому ви це робите.

Вчені дізналися, який секс приносить найбільше задоволення. Вони провели дослідження за участю 554 сексуально активних пар і знайшли точну відповідь.

Добровольців опитали на предмет мотивації до сексу. Виявилося, що від причини вступу в статевий зв'язок залежить рівень задоволеності. Так, більшість чоловіків і жінок відчувають більше задоволення, коли займаються сексом з кохання або з почуття обов'язку.

Секс заради отримання матеріальної вигоди або для досягнення успіху менш приємний.

Найнижчий рівень задоволеності досягається під час сексу для підвищення самооцінки чи щоб щось отримати (роботу, алкоголь, наркотики).

Інтимна близькість з причин помсти, прагнення знизити стрес, бажання отримати оргазм, схуднути, отримати новий досвід приносить задоволення середнього рівня.

До речі, викладачі психології в університеті Техасу Сінді Местон і Девід Басс, автори книги "Чому жінки займаються сексом", впевнені: часто представниць прекрасної статі "тягне" на інтим почуття жалю до чоловіка, бажання позбутися головного болю і навіть "подякувати за гарну вечерю".

Читайте також:

Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Названо шість нових афродизіаків для суперсексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація