У Туреччині Азарова представили президентом України

На саміті "Лідерів змін" у Туреччині Азарова помилково представили українським президентом.

На саміті "Лідерів змін", який відбувся у Туреччині у понеділок, 14 березня, прем'єра Миколу Азарова помилково представили українським президентом.

На саміті Азаров розповідав про безпеку українських атомних об'єктів,  зокрема сказав, що вітчизняні атомки розташовані в сейсмічно-безпечних зонах, і аварій через землетрус боятися не варто.

Як повідомляється, Азаров розпочав виступ зі співчуття Японії, яка пережила стихійне лихо і водночас техногенну катастрофу -  вибухи на атомній станції Фукусіма.

"Ми, хто пережив Чорнобиль добре розуміємо ....співчуття" - сказав Азаров.

Як відомо, аварія на японській АЕС змусила людей в багатьох країнах задуматися, чи насправді безпечна атомна енергетика. 

В Україні до цього часу існує енергетична стратегія, що передбачає будівництво 9 нових атомних енергоблоків. Разом з діючими за 20 років, їх до цього часу має стати вдвічі більше - 18.

"Атомна енергетика потрібна їм. Тільки дуже заможні країни можуть дозволити собі обговорювати закриття атомних станцій", - наголосив Азаров.

Нагадаємо, в Японії 11 березня сталася серія землетрусів, магнітуда найсильнішого склала 9,0. Землетруси призвели до вибуху на першому енергоблоці АЕС у префектурі Фукусіма і до витоку радіації на підприємстві.

Читайте також: 

Азаров пообіцяв покращення життя через 10 років

 Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Азаров поклявся, що "гречаного" колапсу більше ніколи не буде

ВідеоМирний атом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: