У Туреччині Азарова представили президентом України

На саміті "Лідерів змін" у Туреччині Азарова помилково представили українським президентом.

На саміті "Лідерів змін", який відбувся у Туреччині у понеділок, 14 березня, прем'єра Миколу Азарова помилково представили українським президентом.

На саміті Азаров розповідав про безпеку українських атомних об'єктів,  зокрема сказав, що вітчизняні атомки розташовані в сейсмічно-безпечних зонах, і аварій через землетрус боятися не варто.

Як повідомляється, Азаров розпочав виступ зі співчуття Японії, яка пережила стихійне лихо і водночас техногенну катастрофу -  вибухи на атомній станції Фукусіма.

"Ми, хто пережив Чорнобиль добре розуміємо ....співчуття" - сказав Азаров.

Як відомо, аварія на японській АЕС змусила людей в багатьох країнах задуматися, чи насправді безпечна атомна енергетика. 

В Україні до цього часу існує енергетична стратегія, що передбачає будівництво 9 нових атомних енергоблоків. Разом з діючими за 20 років, їх до цього часу має стати вдвічі більше - 18.

"Атомна енергетика потрібна їм. Тільки дуже заможні країни можуть дозволити собі обговорювати закриття атомних станцій", - наголосив Азаров.

Нагадаємо, в Японії 11 березня сталася серія землетрусів, магнітуда найсильнішого склала 9,0. Землетруси призвели до вибуху на першому енергоблоці АЕС у префектурі Фукусіма і до витоку радіації на підприємстві.

Читайте також: 

Азаров пообіцяв покращення життя через 10 років

 Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Азаров поклявся, що "гречаного" колапсу більше ніколи не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: