Чорний пес тримає у страху Чернігів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чорний пес тримає у страху Чернігів

На рахунку тварини вже 10 покусаних людей

Голодний собака раптово нападає на людей, проте на сказ не хворий – його можна було б перевиховати, запевняють фахівці.

Близько 10 людей покусав бродячий собака в Чернігові. Тварина не хвора на сказ, але містом усе одно ширяться зловісні чутки, йдеться в сюжеті ТСН.

"На моїх чергуваннях декілька разів потрапляли люди, котрих вкусив чорний собака в районі ВЛКСМ", - каже лікар-травматолог Андрій Кислий.

Пес зненацька нападає ззаду на перехожих, кусає їх за ноги і втікає. Спіймати його поки не можуть ані прості мешканці міста, ані комунальні служби, ані організації, що опікуються тваринами.

"Ми день шукали, ввечері знайшли. Хотіли її спіймати, десь тримати. Ну а як? Стражно ж бо", - розповіла потерпіла Кіра Пащенко.

Жителі мікрорайону писали листи, скарги, вмовляли звільнити їх від чотирилапого агресора. В управлінні житлово-комунального господарства, яке, за законом, мало б займатися собачими проблемами, на це відповіли — нікому, ніяк і нема за що.

"Ми вже не можемо займатися умертвінням тварин. А інших засобів немає. Якщо спіймати, її ж потрібно десь розмістити, а в нас поки це питання не вирішено", - пояснила керівник відділу управління ЖКГ м. Чернігова Олена Бабухіна

Єдина у Чернігові організація, яка може відловити безпритульну собаку — громадська. Волонтери готові виїхати на пошук тварини і навіть узатися за її перевиховання. Але до будівництва собачого притулку ще навіть не приступили.

"У меня зараз удома, наприклад, 17 тварин. Існує є урешті-решт якась межа", - пояснює голова ГО "Зоошанс" Наталія Мойсеєнко.

Чиновники радять чекати до червня, тоді обіцяють добудувати притулок. А до того часу просто не попадатися собаці "під гарячу лапу", а може й підгодовувати, щоби тварина подобрішала.

Собака став справжнім горем для чернігівчан

Собака став справжнім горем для чернігівчан
Наступна публікація