FEMEN збирають півтора мільярда для Тимошенко

Активістки жіночого руху пропонують скинутись на свободу Тимошенко, дзвінкий сміх Шона і Жені, а також милування білосніжною усмішкою її чоловіка Олександра.

Жіночий рух FEMEN оголошує акцію "З миру по крихті - свобода Тимосі!".

Фінансовий департамент FEMEN відкрив електронний гаманець для збору коштів у населення з метою погашення боргу екс-прем'єра Юлії Тимошенко, призначеного судом.

"Півтора мільярда - дрібниця, порівняно з радістю бачити на волі Юлю, чути дзвінкий сміх Шона і Жені, милуватися білосніжною посмішкою Олександра. Банда пообіцяла закупити все той же газ, на зібрані народом гроші. Газ - тепло в наших будинках, Юля - тепло в серцях наших", - пояснили у FEMEN.

Тому вони закликають "не жатися" і вкласти в демократію, "якщо тобі не наплювати на долю демократії, якщо тобі є що сказати, а тобі не дають, якщо організаторів Печерського судилища ти готовий покусати за печерські сідаліща". Номер рахунку - "u333759667216".

Нагадаємо, 11 жовтня засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів між "Нафтогазом" і "Газпромом" в 2009 році з забороною займати певні державні посади протягом ще 3 років. Крім того, суд постановив стягнути з Тимошенко 1,516 млрд. грн., як відшкодування шкоди, заподіяної НАК "Нафтогаз Україна".

Читайте також:

FEMEN засіли на ЦУМі з гаслом: "Ю и Я - одна уйня"

На відкритті "Олімпійського" не обійшлося без голих грудей FEMEN

FEMENістки в намордниках показали суду "Кусючі цицьки"

Повʼязані теми:

Наступна публікація