Світова акція проти несправедливості провалилася в Україні

Мирний рух проти соціальної несправедливості, який почався у США акцією "Захопи Уолл-стріт!" та проходить у багатьох країнах світу, в Україні зібрав лише кілька десятків людей. акція "Захопи Уолл-стріт!"

У п'ятницю, 11 листопада, в Києві, біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулася акція "Захопи Київ!" ("Occupy Kyiv!") в рамках глобального протесту проти соціальної несправедливості, який проходить по всьому світу.

На відміну від інших країн, акція в столиці Україні була не чисельною. Мирний масовий рух, який протестує проти теперішньої соціально-політичної та економічної системи, що існує в усьому світі, в Києві підтримали своєю присутністю лише кілька десятків людей. Акція зібрала в основному студентів, причому кількість журналістів перевищувала кількість протестувальників.

Організатори акції ("Occupy Ukraine") залишилися незадоволені тим, що їхні ідеї не знайшли широкої підтримки, але пообіцяли проводити Occupy-акції знову.

Нагадаємо, акція "Захопи Уолл-стріт!" стартувала в середині вересня, коли її учасники розгорнули табір в кварталі від нью-йоркської фондової біржі. Географія протестів вже вийшла за межі фінансової столиці США, поширившись на інші великі міста країни. Всі протести переважно проходять мирно.

Читайте також:

У Тернополі піднімають народ на протест "Захопи Банкову"

Світові мегаполіси накрило хвилею масових демонстрацій: Рим потонув у вогні

Рух "Окупуємо Волл Стріт" повністю охопив США та проник в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: