У Тернополі піднімають народ на протест "Захопи Банкову"

У Тернополі піднімають народ на протест "Захопи Банкову"

У Тернополі піднімають рух "Захопи Банкову" / Фото: Офіційний сайт Президента України

Депутат Тернопільської облради переконаний, що українці повинні сказати владі "Досить!".

Депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна ініціює створення в Україні громадського руху "Захопи Банкову".

Про це політик повідомив 17 жовтня.

"Сьогодні по світу поширюється рух "Захопи Уолл-Стріт". Щодня сотні тисяч американців, італійців, англійців виходять на вулиці з протестами. Ці акції аполітичні. Їхня мета - соціальна справедливість. Тому я сьогодні звернувся з відкритим листом до українських громадських організацій створити в Україні аналогічний мирний протестний рух - "Захопи Банкову", - зазначив Барна.

За його словами, у світі поштовхом до таких акцій став "вселенський егоїзм" верхівок, що управляють, які під час економічної кризи рятують фінансові піраміди, банки і корпорації, а сотні тисяч простих працівників викидають на вулицю. В Україні, на думку політика, ситуація аналогічна.

"Енергетичним монстрам списують борги за наш рахунок, за наш рахунок проводять рекапіталізацію комерційних банків, за наш рахунок беруть кредити МВФ. Терпітимемо? Українці повинні сказати владі "Досить!", - підкреслив Барна.

Як повідомлялося, минулими вихідними десятки тисяч людей по всьому світу підтримали акцію проти існуючої фінансової системи, що почалася у Нью-Йорку та отримала назву "Захопи Уолл-Стріт". Маніфестації пройшли у 950 містах світу.

Нагадаємо, у понеділок, 17 жовтня, на Майдані Незалежності у Києві близько 2 тис. осіб взяли участь у мітингу, організованому Федерацією профспілок України (ФПУ) до Міжнародного дня боротьби з бідністю.

На мітингу вони ухвалили резолюцію, в якій вимагають від президента України Віктора Януковича забезпечити конституційне право на працю, її гідну оплату та пенсії.

Раніше, 13 жовтня, представники малого та середнього бізнесу провели в Києві акцію протесту "Марш порожніх гаманців", в якій взяли участь більше 200 осіб. Акцію присвятили Всесвітньому дню боротьби з бідністю.

Читайте також:

Біля Кабміну протестуючі шахтарі намагаються знести огорожу

Пенсіонери ледь не розірвали мера Черкас через пільги

Світові мегаполіси накрило хвилею масових демонстрацій: Рим потонув у вогні

Міліція відібрала намети у пікетувальників Генпрокуратури

Тисячі членів профспілок на Майдані повстали проти бідності

Повʼязані теми:

Наступна публікація