Янукович не тиснутиме на Раду задля Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1720
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович не тиснутиме на Раду задля Тимошенко

Віктор Янукович / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Представник президента у ВР запевнив, що Янукович не буде втручатися у повноваження парламенту ухвалювати рішення.

Президент Віктор Янукович не буде тиснути на Верховну раду з метою прийняття рішення щодо декриміналізації статті, за якою засуджено екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Про це заявив представник президента у Верховній раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

"Немає достатньо підстав говорити, що рішення про декриміналізацію частини 3 статті 365 буде ухвалюватись президентом, або в його кабінеті. Я думаю, що це буде колегіальне рішення", - зазначив він.

"Сьогодні на засіданні фракції Партії регіонів, де я брав участь, це питання жваво обговорювалось. Рішення не було ухвалено, але однозначно, і мені здається чітко, було прокоментовано нашим колегою Ефремовим, що нам треба рухатись до вдосконалення законодавства", - уточнив депутат.

"Я вас можу запевнити, що президент не буде втручатися, так само як він не втручався в судовий розгляд, так само не буде втручатися в повноваження парламенту ухвалювати рішення", - сказав Мірошниченко.

"Президент не буде тиснути на парламент з метою політичної доцільності. Це буде виключно правова логіка. Ця логіка буде результатом, як роботи профільного комітету, так і підсумком голосування Верховної ради", - підсумував він.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону від президента Віктора Януковича "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

8 жовтня віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що фракції опозиції узгодили спільні поправки до законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, ухвалення яких зніме політичні переслідування. Раніше ЗМІ повідомили, що Верховна рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня.

Читайте також:

Львочкін: Янукович може відвідати Брюссель

Декриміналізації статті Тимошенко не буде - голосів в Раді замало

Доньці Тимошенко було смішно, коли "боягуз" Кірєєв обливався потом

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1720
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація