Пенсіонери ледь не розірвали мера Черкас через пільги

Пенсіонери ледь не розірвали мера Черкас через пільги

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Врятуватися втечею йому допомогли працівники міліції.

Сьогодні, 12 жовтня, пенсіонери, які зібралися на мітинг в Черкасах, ледь не затоптали мера міста Сергія Одарича.

Вранці близько 500 осіб зібралися на мітинг під стінами Черкаського міськвиконкому проти зниження кількості пільгових тролейбусів на вулицях міста.

Коли до людей вийшов мер Черкас Сергій Одарич і спробував пояснити, що на реформу громадського транспорту влада пішла через складне фінансове становище в тролейбусному парку, учасники мітингу не захотіли слухати мера.

Пенсіонери перервали виступ мера свистом і нецензурними вигуками. Одна жінка підбігла до Одарича і почала показувати пільгове посвідчення. "Як ти можеш відібрати у мене цю пільгу?" - запитала вона.

Після цього прибігли інші пенсіонери. Вони перегородили вхід до міськвиконкому і почали кричати на мера. За допомогою міліціонерів Одаричу вдалося потрапити в будівлю.

Після цього пікетники перекрили центральну вулицю міста - бульвар Шевченка - приблизно на півгодини.

Нагадаємо, учасники безстрокової акції протесту проти свавілля і беззаконня правоохоронних органів в Україні спробували розбити наметове містечко перед будівлею Генеральної прокуратури в Києві. Але правоохоронці перешкодили встановленню наметів. Міліціонери заявили, що намети - це малі архітектурні форми, самовольне встановлення яких заборонено, та відібрали всі намети.

Читайте також:

Завтра шахтарі під вікнами Азарова протестуватимуть проти мафії

Міліція відібрала намети у пікетувальників Генпрокуратури

14 жовтня в центрі Києва зійдуться націоналісти, комуністи та афганці

Азаров образився на селян за вила під Кабміном

Повʼязані теми:

Наступна публікація