ГПУ "копає" під Луценка через фірму його дружини - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ГПУ "копає" під Луценка через фірму його дружини - ЗМІ

Юрій та Ірина Луценки. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Нова кримінальна справа екс-міністра МВС може бути пов'язана з місцем роботи його дружини.

Представники ГПУ спробують звинуватити Юрія Луценка в корупції при лобіюванні інтересів фірми "Українські новітні телекомунікації", в якій працює його дружина.

Про це повідомляє "Коммерсантъ-Украина" з посиланням на власні джерела.

У Генпрокуратурі ситуацію не коментують.

"Всю інформацію про кримінальну справу стосовно Юрія Луценка уповноважені коментувати тільки представники державного звинувачення", - заявив керівник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Джерело видання, знайоме з ходом розслідування кримінальних справ Луценка, заявило, що нова справа стосуватиметься нібито корупційних дій екс-міністра під час укладання договорів МВС з постачальниками послуг мобільного зв'язку в 2006 році.

"В Генпрокуратурі зрозуміли, що нинішня справа розсипається на очах. Тому активізували розслідування старої, але гучної історії про те, що нібито Юрій Луценко, будучи міністром, лобіював інтереси фірми, де працювала його дружина. При чому, за моїми даними, в Генпрокуратурі з цього епізоду копають давно", - повідомило джерело.

Раніше дружина Юрія Луценка Ірина заявила, що проти екс-міністра хочуть порушити ще одну кримінальну справу.

Як відомо, у липні 2007 року у ЗМІ з'явилось розпорядження заступника міністра внутрішніх справ Олександра Новикова від 13 вересня 2006 року про підключенні всіх підрозділів МВС до тарифних планів ТОВ "Українські новітні телекомунікації". Відповідно до документа, ця фірма, комерційним директором якої працювала дружина пана Луценка, повинна була стати провайдером послуг оператора мобільного зв'язку UMC для всіх працівників органів внутрішніх справ.

Після публікації Луценко провів екстрену прес-конференцію, в ході якої спростував звинувачення в корупції, де заявив, що "це абсолютно фальшива інформація, недостовірна, суб'єктивна, упереджена".

Читайте також:

Дружина Луценка заявила, що проти нього готують нову справу

Підлеглий Могильова став на бік Луценка

Для порятунку Луценка захист готує "інтригуючий" документ

На допомогу Луценку покликали Amnesty International

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація