На допомогу Луценку покликали Amnesty International

На допомогу Луценку покликали Amnesty International

Юрій Луценко / Фото: УНІАН

Кириленко просить організацію "вжити усіх можливих заходів, в тому числі через оголошення Акції термінової допомоги (Urgent Action).

Депутат від НУНС В'ячеслав Кириленко закликав Amnesty International оголосити Акцію термінової допомоги задля припинення порушення прав екс-міністра Юрія Луценка.

Відповідне звернення лідер партії "За Україну!" направив до організації у вівторок, 1 листопада, повідомляє прес-служба партії.

"Звернутися до Amnesty International, найвпливовішої міжнародної правозахисної організації, мене спонукає загроза життю екс-міністра внутрішніх справ, відомого політика, який уже більше 300 днів перебуває у попередньому ув’язненні в Київському слідчому ізоляторі №13 (Лук’янівське СІЗО)", - зазначає депутат.

"Для захисту права цієї людини на життя були використані усі можливості, які надаються українським законодавством, але це не дало позитивного результату", - додав він.

Кириленко просить організацію "вжити усіх можливих заходів, в тому числі через оголошення Акції термінової допомоги (Urgent Action), задля припинення порушення прав Луценка, умови утримання під вартою якого загрожують його життю".

Нагадаємо, екс-міністр просив суд забезпечити його лікування в стаціонарі. Він перебуває під арештом з 26 грудня 2010 року. 1 вересня дружина Луценка заявила, що медики виявили в нього цироз печінки.

Читайте також:

Луценко запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу"

У СІЗО, де сидять Тимошенко з Луценком, сталася пожежа

Свідок Луценка не був з ним знайомий і наказів від нього не отримував

Україна продавала зброю владі кривавого Ємену

Повʼязані теми:

Наступна публікація