"Укрзалізниця" ввела нові правила продажу квитків

"Укрзалізниця" ввела нові правила продажу квитків

Поки не заповнять один вагон, квитки на наступний продавати не будуть / Фото: Сегодня

Головний мінус нововведення полягає у тому, що можуть виникнути проблеми з нижніми місцями.

З 1 листопада "Укрзалізниця" вводить нові правила продажу квитків на потяги. Поки не заповнять один вагон, квитки на наступний продавати не будуть.

Таким чином, поїзди не ходитимуть напівпорожніми. "Зайві" вагони будуть від'єднувати і використовувати на тих напрямках, де їх не вистачає. Але у таких новаціях є й свої мінуси.

В "Укрзалізниці" припускають - проблеми можуть виникнути з нижніми полками, які розкуповують швидше.

Як повідомлялося раніше, нововведення стосується тільки потягів внутрішнього сполучення, на міжнародні рейси квитки продаватимуть по старій схемі.

Нагадаємо, після реорганізації "Укрзалізниці" в акціонерне товариство ціна на залізничні квитки може підскочити в півтора рази.

"Після реорганізація вона стане більш прозорою, більш керованою. Кожне акціонерне товариство зобов'язане публікувати інформацію про своє фінансове становище, показувати свою фінансову звітність. Поки що "Укрзалізниця" цього не робить", - вважає експерт

Однак, для пасажирів реорганізація "Укрзалізниці" - це скоріше негативна новина.

"Лібералізація ринку веде до зростання тарифу. Після реорганізації тарифи на залізничні перевезення будуть збільшуватися більш різкими темпами. Думаю, протягом кількох років наші тарифи зростуть на 30-50%", - сказав Харчук.

Раніше повідомлялося, що Росія скасувала 10 поїздів на період з 30 жовтня по 3 грудня через рішення Верховної ради про перехід на зимовий час.

Серед скасованих поїздів: №26 "Євпаторія - Москва", №70 "Бердянськ - Москва", №208 "Сімферополь - Москва", №234 "Севастополь - Москва", №258 "Севастополь - Москва", №276 "Феодосія - Санкт-Петербург", №268 "Сімферополь - Череповець", №288 "Сімферополь - Воркута", №424 "Євпаторія - Архангельськ", №528 "Євпаторія - Лабитнангі".

Читайте також:

"Укрзалізницю" віддадуть у приватні руки

В українських потягах з'явиться ТБ і Wi-Fi в обмін на дорогі квитки

Квитки на літаки подорожчають через забруднення повітря

Стало відомо, які поїзди скасує "Укрзалізниця"

Повʼязані теми:

Наступна публікація