Луценко запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу"

Дата публікації
Перегляди
3662
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценко запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу"

95 квартал. Ілюстрація

Екс-міністр МВС Юрій Луценко запропонував викликати учасників студії "95 квартал" для свідчення у справі про використання державних коштів під час святкування Дня міліції.

Учасників студії "95 квартал" можуть викликати давати свідчення у справі проти Юрія Луценка про нецільове використання державних коштів на святкування Дня міліції.

З відповідним клопотанням 27 жовтня екс-міністр звернувся до суду.

Луценко вкотре заявив, що на святкування Дня міліції за часів, коли він працював міністром внутрішніх справ, не були витрачені державні кошти. У зв'язку з цим він запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу" (які виступали перед міліціонероами), які, за його словами, також можуть це підтвердити.

На запитання судді Сергія Вовка, чи варто цю заяву сприймати як клопотання, Луценко відповів: "Звісно".

Екс-міністр також звинуватив Генеральну прокуратуру у намірах порушити кримінальні справи проти свідків, які дали свідчення на його користь.

"Готується помста за свідчення Максимцю (Ярослав Максимець, один зі свідків у справі Луценка, який дав свідчення на користь екс-міністра)", - сказав Луценко.

Він додав, що, за його інформацією, наразі Генеральна прокуратура намагається витребувати документи та різноманітні дані на Максимця з метою порушити проти нього кримінальну справу.

Нагадаємо, 27 жовтня колишньому міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку стало погано в Печерському районному суді Києва під час слухань у справі проти нього.

Читайте також:

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

У СІЗО, де сидять Тимошенко з Луценком, сталася пожежа

Луценко заявив, що хоче дожити до вироку

Луценко не може спати без знеболюючого

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3662
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація