Грищенко не бачить причин, з яких Україну не візьмуть в Європу

Грищенко не бачить причин, з яких Україну не візьмуть в Європу

Костянтин Грищенко / Фото: Сегодня

Всі, в тому числі і представники опозиційних сил, виступають за як найскоріше підписання угоди про асоціацію, запевнив міністр.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко не бачить причин, чому Європейський Союз може не підписати з Україною угоду про асоціацію.

Про це дипломат заявив в ефірі одного із українськиз телеканалів, відповідаючи на питання, що буде як Європа не підпише з Україною угоду.

"Я не бачу причин, чому нам не вдасться. Всі, в тому числі і представники опозиційних сил, виступають за як найскоріше підписання угоди про асоціацію", - зазначив він.

Грищенко уточнив, що будь-які політичні партнери, тих чи інших політичних сил, повинні прислухатись до думки тих, хто виступає за одну мету: входження України в спільний європейський ринок.

"Будь-хто, хто виступає проти цього публічно, або посилаючи своїх емісарів, щоб підірвати позиції, працює проти інтересів української держави", - додав він.

Нагадаємо, у резолюції Європарламенту, прийнятій 27 жовтня, йдеться про необхідність надати Україні перспективу членства в Євросоюзі.

У понеділок, 15 листопада, "Комерсант-Україна" з посиланням на джерела, близькі до переговорів, повідомила, що у ході переговорів щодо асоціації України з ЄС українська сторона відмовилася від вимоги прямої фіксації у договорі перспективи вступу до ЄС.

Однак пізніше у МЗС заперечили цю інформацію, повідомивши, що питання закріплення членства в ЄС в угоді про асоціацію лишається невирішеним.

Читайте також:

Грищенко анонсував зону вільної торгівлі з Ізраїлем

У МЗС заперечили відмову України від перспективи членства в ЄС

Кравчук: Європі легше підтримувати Україну, ніж боротись з Російською імперією

Посол ЄС розповів, як українська влада не виправдала їх очікування

Повʼязані теми:

Наступна публікація