Коронавірус в Україні 27 квітня: зафіксовано зменшення нових випадків зараження та стрибок летальних випадків

Коронавірус в Україні 27 квітня: зафіксовано зменшення нових випадків зараження та стрибок летальних випадків

Фото: УНІАН

В Україні зафіксовано 9009 інфікованих коронавірусом та 220 летальних випадків.

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на 392 нові випадки. Станом на 9:00 27 квітня відомо про 9009 хворих у країні. За добу хвороба забрала життя 11 осіб. Кількість летальних випадків сягнула 220. Одужало 664 людини.

ТСН.ua підготував матеріал про поширення коронавірусу в Україні, а також про інфікування українців. 

Географія поширення коронавірусу 

Міністерство охорони здоров'я повідомило про 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Ситуація в областях має такий вигляд:

 • Вінницька область — 398 випадків;
 • Волинська область — 254 випадки;
 • Дніпропетровська область — 310 випадків; 
 • Донецька область — 52 випадки;
 • Житомирська область — 351 випадок;
 • Закарпатська область — 375 випадків;
 • Запорізька область — 204 випадки;
 • Івано-Франківська область — 761 випадок;
 • Кіровоградська область — 337 випадків;
 • м. Київ — 1220 випадків;
 • Київська область — 570 випадків;
 • Львівська область — 358 випадків; 
 • Луганська область — 29 випадків;
 • Миколаївська область — 115 випадків;
 • Одеська область — 240 випадків;
 • Полтавська область — 173 випадки;
 • Рівненська область — 522 випадки;
 • Сумська область — 95 випадків;
 • Тернопільська область — 612 випадків;
 • Харківська область — 196 випадків;
 • Херсонська область — 88 випадків;
 • Хмельницька область — 72 випадки;
 • Чернівецька область — 1375 випадків;
 • Черкаська область — 267 випадків;
 • Чернігівська область — 35 випадків. 

Коронавірус у Києві 

Упродовж доби у Києві зареєстровано 37 нових випадків зараження коронавірусом. Захворіли 11 жінок віком від 25 до 68 років та 21 чоловік віком від 18 до 71 року. Також серед нових пацієнтів - двоє медиків. За добу одна інфікована людина померла. Загалом підтверджених випадків COVID-19 у столиці вже 1 220. 

Летальні випадки від коронавірусу

У регіоні зафіксували ще один летальний випадок від ускладнень, викликаних коронавірусом. Помер 62-річний чоловік, який лікувався у Житомирській районній лікарні.

У Кропивницькому зафіксували ще один летальний випадок від коронавірусу: у лікарні померла 70-річна жінка.

У Дніпрі зафіксували другу смерть від нової коронавірусної інфекції. Помер 57-річний чоловік. 

У Чернівецькій області за добу зафіксовано три летальних випадки, у одного померлого був підтверджений коронавірус, ще двоє - з підозрою на COVID-19. 

У Рівненській область зафіксовано два летальних випадки від коронавірусу: померла 81-річна жінка з міста Рівне та 71-річний чоловік з смт Квасилів. 

Статистика коронавірусу 

Серед 9009 інфікованих у країні, про яких відомо станом на 27 квітня, найбільша кількість випадків за весь період у Чернівецькій області - 1375 хворих. У Києві - 1220, а в Івано-Франківській області - 761. 

Найбільша кількість видужалих від початку епідемії у Тернопільській області - 70, на Прикарпатті 66, а у Вінницькій області - 64. 

За увесь період найбільша кількість летальних випадків в Івано-Франківській області - 47, Чернівецькій - 26, а в Києві - 23.

Розподіл хворих на COVID-19 за віком за весь період: 50% - вікова категорія 40-64; 29% - вікова категорія 18-39; 14% - вікова категорія 65+; 5% - вікова категорія 6-17; 2% - вікова категорія 0-2.

Інфікування коронавірусом у ЗСУ

У лавах української армії виявили коронавірус ще у чотирьох військових та двох працівників ЗСУ. Побороти недугу вдалося 18 особам. Також зафіксовано два летальних випадки.

Інфікування у ДПСУ

У Державній прикордонній службі підтверджений діагноз COVID-19 мають 11 прикордонників. 

Коронавірус у церкві  

Упродовж доби у Києві коронавірус виявили у 20 чоловіків-семінаристів з Києво-Печерської Лаври. 

Детальніше про ситуацію з коронавірусом у регіонах

Одеська область

В Подільську, де спалахнув коронавірус, міську лікарню закрили на карантин. Крім того, мешканцям заборонили залишати населений пункт. В'їзд до міста дозволений лише за спецперепустками.

Тернопільська область

На коронавірус перевіряють 30 пацієнтів Почаївської обласної психоневрологічної лікарні. Там недугу виявили у головної лікарки, бухгалтерки та працівниці кухні, яка роздає їжу.

Спалах коронавірусу стався у геріатричному пансіонаті: недугу підтвердили у підопічних закладу в селі Бариш, також інфіковані працівники.

Донецька область

Відразу 19 працівників обласної лікарні інфіковано у Маріуполі. Усі вони контактували із пацієнтом, якого прооперували два тижні тому.

В Україні лишилася лише одна лавра Московського патріархату, яку досі не закрили на карантин. За офіційною інформацією, випадків зараження там немає, але заходи безпеки. У Святогорську продовжують проводити масові богослужіння без засобів захисту і дезінфекції.

Чернівецька область

У реанімаціях медичних закладів Буковини станом на 27 квітня перебувають 45 хворих на коронавірус пацієнтів, з них 8 - на апаратах штучної вентиляції легень, серед них досі у стабільно важкому стані залишається 5-річна дівчинка із Чернівців. 

Закарпатська область

У Мукачево на станції центру екстреної медичної допомоги лабораторно підтверджено спалах нового коронавірусу COVID-19. Занедужали 16 із 25 працівників. До того ж, інфекцію також виявили в трьох контактних осіб.

Рівненська область

У Рівенській області у шести вагітних підтверджено коронавірус. У чотирирічної дитини з області також підтвердили інфікування.

Київ 

За минулу добу з діагнозом "пневмонія" було госпіталізовано 16 киян. Загалом з таким діагнозом в столичних лікарнях, зокрема в інфекційних відділеннях, лікуються 413 пацієнтів.

Слід зауважити, що вчора було відомо про 8617 хворих на коронавірус і, зокрема, про 209 померлих. Подолати недугу змогли 840 українці. Детальніше про ситуацію з коронавірусом в Україні станом на 26 квітня. 

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобів боротьби з COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Більше новин про коронавірус читайте на сайті ТСН.ua за посиланням.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація