Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер "Бумбокса" оприлюднив лист від Олега Сенцова

Користувачі припускають, що політв'язень отримав листівку музиканта.

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк показав листа, якого отримав від Олега Сенцова.

"Я пишаюсь тим, що живу з тобою, брате, в один час! Буду намагатись робити все можливе і не можливе для того, щоб ти і всі наші опинились на волі", - написав музикант.

Сьогодні я отримав лист від Олега Сенцова, людини, що просто зараз бореться за правду, ціною свого здоров`я, волі і...

Опубліковано Андрієм Хливнюком Вівторок, 10 липня 2018 р.

У записці до Хливнюка Сенцов передає привіт музиканту, дякує колективу за їхню музику, яку він нещодавно почув, перебуваючи в ув'язненні. Користувачі у коментарях під листом припустили, що режисер таки отримав листівку, підписану музикантом на одному з концертів у Києві.

Раніше на музичному фестивалі Atlas Weekend у Києві під час виступу гурту "Бумбокс" відвідувачі закликали звільнити українського політв’язня. Під час виступу фронтмен гурту Андрій Хливнюк разом з людьми декілька разів прокричали "Free Oleg Sentsov", а на екранах сцени з’явилось велике зображення самого політв’язня. 

ВідеоЛідер гурту "Бумбокс" підтримав Сенцова на Atlas Weekend

На фестивалі Atlas Weekend під час виступу гурту "Бумбокс" на великих екранах зобразили портрет політв'язня Олега Сенцова із закликом #FreeSentsov. Після звучання пісні "Наодинці" Андрій Хливнюк разом зі своїми прихильниками скандував "Free Олег Сенцов!".

Лідер гурту "Бумбокс" підтримав Сенцова на Atlas Weekend

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримуючу терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За час голодування він втратив 15 кг ваги.

Вибір редакції