Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для багатьох Сенцов - герой та ідол, але він просто людина - сестра

Вони розмовляли про улюблених собак.

Сестра українського політв'язня Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла про своє спілкування із братом на зустрічі 5 липня.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Пост - ответная реакция на негатив, конспирологию и обвинения: 1. Мне можно верить или не верить. Каждый решает...

Опубліковано Натал'єю Каплан Понеділок, 9 липня 2018 р.

"Ми говорили на побаченні 2 години і я не переказувала для ЗМІ усю нашу розмову, бо не вважала це за потрібне і важливе. Для багатьох він герой і щось на зразок ідола. Це, насправді, сумно. Він просто людина", - підкреслила Каплан.

"Ми майже півгодини говорили лише про собак. Ми обидва за цей час втратили наших улюблених лабрадорів. Це важливо для нас, але не для сторонніх. Ми просто люди і часто говоримо про особисте, залиште це нам, будь ласка", - попросила вона.

Наталія підкреслила, що вони з адвокатами роблять усе можливе для звільнення Сенцова.

"Сенцов живий, продовжує голодування. Він бореться, хоча йому це дуже важко, він вимотаний. Цікаво, де він бере стільки сил, відповіді у мене немає. 

Олег, дійсно, б'ється не тільки за себе. Ось уявіть, людина реально б'ється за справедливість і хоче, щоб звільнили всіх політв'язнів", - резюмувала вона.

Фотогалерея Україна з тобою! На "Олімпійському" запалили файєри на підтримку ув'язненого в Росії Олега Сенцова (35 фото)

ВідеоОлег Сенцов голодує 57-й день

Триває 57-й день голодування Олега Сенцова. Він вже схуд на 15 кілограмів, але зупинятися не буде і закликає не забувати про усіх українських бранців Кремля. Українського режисера росіяни засудили на 20 років за сфабрикованою справою про нібито підготовку терактів у Криму. Заклики звільнити Сенцова лунають з усього світу. Наразі він залишається у колонії за полярним колом.

Олег Сенцов голодує 57-й день

Нагадаємо, сестра незаконно ув'язненого в Росії режисера Олега Сенцова Наталя Каплан вперше за три роки зустрілася зі своїм братом у колонії в Лабитнангі під час короткострокового побачення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції