Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla підписала в Китаї угоду про відкриття заводу

Американський виробник підписав попередню угоду з урядом Китаю.

Tesla Inc. робить великий крок для розширення виробничих потужностей. Підписана угода з урядом в Шанхаї дозволить компанії почати підготовку документів по будівництву завода. Передбачається, що підприємство з випуску електромобілів буде розраховане на 500 тисяч автомобілів на рік. Про це повідомляє AutoNews.

Наймолодший публічний американський автовиробник прагне розширити свої можливості та більш ефективно підкорювати глобальні ринки. Єдиний завод зі  збирання автомобілів Tesla розташований у Фремонті, штат Каліфорнія, з гігантською фабрикою з виробництва батарей в сусідній Неваді.

Рік тому Ілон Маск обговорював з урядом Shanghai можливості розширення виробництва і вивчав місцевий ринок. Відтоді завод у Китаї став ще більш привабливим: минулого тижня у відповідь на тарифи, введені США, Китай збільшив імпортне мито на американські автомобілі до 40 відсотків, що спонукало Tesla підвищити ціни. І електрокар Model S буде коштувати на 30 тисяч дорожче. До того ж фабрика в Китаї знижує вартість доставки і потенційно робить компоненти постачальників більш економічними.

За даними LMC Automotive, за минулий рік Tesla продала 14 779 автомобілів на електротязі в Китаї. Це дало компанії близько 3% ринку електромобілів, та десяту позицію в цьому сегменті. Згідно із заявою регулювальних органів США на частку Китаю припадає 17 відсотків доходів Tesla за 2017 рік.

В перспективі на заводі у Китаї будуть випускати Model 3 і майбутній кросовер Model Y, як озвучував Ілон Маск свої плани роком раніше. Тим самим він стабілізує обсяги виробництва, знявши значне навантаження з основної фабрики. Більш того, плани президента компанії включають будівництво в майбутньому ще одного заводу в Європі.

Нагадаємо, що нещодавно Tesla опублікувала результати виробництва за другий квартал 2018 року. На заводі зуміли підняти кількість випущених електрокарів Model 3 до рівня 5 тисяч автомобілів на тиждень.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції