Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ готує абітурієнтам посилення вимог під час вступу до медзакладів

Мінімальний прохідний бал з кожного предмета ЗНО повинен бути не нижчим за 150.

МОЗ вважає, що мінімальний прохідний бал для вступу абітурієнтів на медичні спеціальності з кожного предмету не повинен бути нижчим за показник 150, зазначає заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський.

За його словами, медицина є однією з найвимогливіших та найвідповідальніших професій. І суттєві зміни в медичній освіті потребують відбору вмотивованих абітурієнтів, покращення якості навчального процесу та створення умов для післядипломного навчання лікарів згідно з міжнародними стандартами. Тому МОЗ вже давно наполягає на встановлені для майбутніх студентів мінімального прохідного балу з кожного предмету ЗНО на рівні, не нижче, ніж 150.

Міністерством було проведено дослідження, результати якого свідчать, що студенти, які мали ЗНО нижче 150 балів, в рази частіше неспроможні скласти ліцензійні іспити КРОК 1 та КРОК 2, які проводяться на третьому та шостому курсах.

Замміністра також стверджує, що такі, заздалегідь хибно мотивовані студенти, навчаються в рази гірше протягом свого перебування в медичному ВНЗ, а країні не потрібні спеціалісти, які з певних причин хочуть стати лікарями, але не здатні навіть бути одними з кращих у навчанні. 

Нагадаємо, днями ТСН вирішила дізнатися, де навчаються діти народних депутатів, і скільки вони за це платять. Як виявилось, спадкоємці нардепів є студентами і Букінгемського університету, і християнських церков. 

Відео Як сьогодні навчаються студенти-медики

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції