Новосілля через 14 місяців - чи реально це? Новини компаній

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новосілля через 14 місяців - чи реально це?

Першу секцію ЖК «Панорамне містечко» збудували за 14 місяців

Будинок здається у стані 100% готовності, включно із оздобленням у місцях загального користування.

Не зважаючи на кризову ситуацію в економіці, будівництво житла в Україні продовжується швидкими темпами: нові ЖК зростають, як гриби після дощу, особливо у приміській зоні великих міст. В одному тільки Києві – понад 130 житлових об'єктів. Але, на жаль, в багатьох з них довгоочікуване новосілля відкладається на невизначений час. Причини можуть бути різні – від нестачі коштів у забудовника до низького рівня організації робіт на будмайданчику. Тим більш показові факти своєчасної здачі об'єктів, про один з таких прикладів розповімо далі.

Йдеться про ЖК "Панорамне містечко" за адресою вул. Ракетна, 24. Будівництво цього об'єкту розпочалось у лютому минулого року, а 25 квітня 2015 р. інвестори 1 секції вже отримують ключі від своїх квартир. Погодьтесь, побудувати 13-поверховий будинок за 14 місяців – хороший результат. Тим більше, що йдеться не просто про "коробку" - будинок здається у стані 100% готовності, включно із оздобленням у місцях загального користування (сходи, ліфти, прибудинкова територія). Дуже важливо, що повністю змонтована електромережа і водопостачання, виконано підключення будинку до лінії електропередач та до зовнішньої системи водопроводу і каналізації.

"Щоб зекономити, я вирішив вкласти гроші на етапі будівництва, і навіть на очікував, що отримаю ключі від квартири так швидко", - говорить Володимир Міщенко, один з перших покупців квартири у 1 секції ЖК "Панорамне містечко". Майбутній новосел розповів, що квартири максимально підготовлені до внутрішнього оздоблення – встановлені вхідні двері, металопластикові панорамні вікна, радіатори, лічильники холодної та гарячої води, електролічильники, а на підлозі зроблено чистову стяжку. До речі, у секції 108 квартир, з них 82 однокімнатні та 26 – двокімнатних.

Забудовник вирішив організувати вручення ключів у форматі сімейного пікніка, без зайвого пафосу та офіціозу. Місцезнаходження об'єкта сприяє такому формату – ЖК знаходиться у зеленій зоні, поруч Голосіївський ліс, з вікон відкривається панорама Дніпра. Захід відбудеться просто на території ЖК "Панорамне містечко", у власному сквері. Власники квартир запрошені разом із дітьми, друзями та родичами, адже переїзд до власної квартири – це подія, яку хочеться розділити з близькими людьми. Залишається побажати майбутнім новоселам гарної сонячної погоди, а всім іншим киянам, що мріють придбати нову квартиру – правильного вибору забудовника та покращення своїх житлових умов якнайшвидше!

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація