Парламент Канади одноголосно засудив вирок Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1298
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Парламент Канади одноголосно засудив вирок Тимошенко

Оголошення вироку Юлії Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Палата общин Канади завершила дебати про регрес демократії в Україні, під час яких всі 4 партії одноголосно засудили вирок у справі Юлії Тимошенко.

Канади завершила чотиригодинні термінові дебати про регрес демократії в Україні, під час яких всі 4 партії одноголосно засудили вирок у справі Юлії Тимошенко.

Про це повідомили у прес-службі БЮТ.

Запропонована парламентом Канади стратегія для України включає в себе, зокрема, підтримку громадянського суспільства, неурядових організацій, незалежних ЗМІ, перегляд пріоритетів канадсько-українських відносин, а також моніторинг майбутніх парламентських виборів, пишуть у прес-службі.

"Парламентські вибори у жовтні 2012 року будуть єдиною реальною можливістю збалансувати владу, адже сьогодні як парламент, так і судова система контролюються президентом", - зазначено у документі.

Проте щодо наступних парламентських виборів у Канаді висловлюють побоювання.

"Як можна буде оголосити їх (вибори в Україні) чесними та вільними, якщо лідери двох опозиційних партій, включаючи лідера офіційної опозиції, не мають змоги взяти в них участь?", - пишуть парламентарі.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

12 жовтня Кетрін Ештон заявила про те, що Євросоюз вважає необхідним продовжити переговори про асоціацію з Україною, незважаючи на вирок, винесений Тимошенко.

13 жовтня Ештон заявила, що Євросоюз виступає за забезпечення максимально швидкого процесу оскарження вироку Юлії Тимошенко, щоб вона могла брати участь у парламентських виборах у 2012 році як умову підписання Угоди про асоціацію з Україною.

14 жовтня прем'єр-міністри Чехії, Угорщини та Польщі заявили, що чинитимуть перешкоди євроінтеграційним процесам України до тих пір, поки Юлія Тимошенко перебуває у в'язниці.

Читайте також:

Янукович готовий відкласти на потім угоду про асоціацію з ЄС

МЗС: Янукович не повинен враховувати критику щодо Тимошенко

Лукашенко: ЄС намагався нагнути наших друзів – нічого не вийшло

Янукович вибиватиме з ЄС перспективу членства

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1298
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація