Через 5 років кожен дорослий землянин житиме на 70 тис. доларів на рік

Завдяки ринкам, що розвиваються, добробут кожної дорослої людини зросте до 2016 року в середньому на 40% - до 70,7 тисяч доларів.

Світовий добробут в найближчі п'ять років може вирости на 50% - до 345 трлн доларів. Завдяки ринкам, що розвиваються, добробут кожної дорослої людини зросте до 2016 року на 40% - до 70,7 тисяч доларів на рік.

Про це свідчать розрахунки аналітиків швейцарської фінансової корпорації Credit Suisse.

У звіті говориться, що з січня 2010 року по червень 2011 року світовий добробут збільшиться на 14% - до 231 трлн дол.

Найбільший внесок у зростання показника вніс за цей період Азіатсько-Тихоокеанський регіон - 54%.

"Зараз відбуваються безпрецедентні зміни в економіці, відбувається радикальна перебудова світового економічного порядку", - зазначив керуючий Credit Suisse по АТР Осама Аббасі.

За даними Credit Suisse, найбільший внесок у збільшення добробуту сімей у 2016 році внесуть США (81 трлн дол.). На друге місце, обійшовши Японію, вийде Китай (39 трлн дол.).

Експерти швейцарського банку встановили, що найбільш забезпечене доросле населення проживає в Швейцарії, Австралії і Норвегії. Швейцарія - єдина країна в світі, де середній показник добробуту дорослої людини перевищує 500 тис. дол.

У червні 2011 року аналітики Boston Consulting Group оцінили сукупний обсяг світового добробуту в 121,8 трлн дол. Найвища концентрація мільйонерів була зафіксована в Сінгапурі - 15,5% населення і Швейцарії (9,9%).

Нагадаємо, згідно з рейтингом нещасних країн, Україна по "індексу нещастя" посіла 10-е місце (з 38 країн), між Португалією (9-е) і Грецією (11-е), які наразі знаходяться на межі дефолту.

Читайте також:

Світові ціни на продукти падають третій місяць поспіль

МВФ визнав, що світова економіка знаходиться на межі зупинки

Fitch погіршив прогнози розвитку світової економіки

Сорос лякає світ другою Великою депресією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: