Янукович готовий відкласти на потім угоду про асоціацію з ЄС

Янукович готовий відкласти на потім угоду про асоціацію з ЄС

Віктор Янукович. Ілюстрація / Фото: AFP

Президент України Віктор Янукович заявив, що Київ готовий перенести на більш пізній термін підписання угоди про асоціацію та створення Зони вільної торгівлі, намічене на грудень.

Президент Віктор Янукович готовий відкласти на потім підписання угоди про асоціацію та створення Зони вільної торгівлі, намічене на грудень, якщо європейські лідери наразі не готові через вирок Тимошенко.

"Якщо Європа чи Україна з якоїсь причини не готові до цього (підписання угоди), це означає, що рішення може бути прийнято пізніше", - зазначив Янукович.

Крім того, Янукович вважає, що питання про процеси євроінтеграції України мають розглядатися окремо від справи Тимошенко.

"Угода про асоційоване членство, яке відображає перспективи вступу України в Євросоюз дуже важлива для нас. Кримінальну справу проти Тимошенко має бути відокремлено від інтеграції України в ЄС", - наголосив Янукович.

Нагадаємо, раніше Грищенко зазначив, що, коментуючи судовий процес над Юлією Тимошенко інші країни виходять з власного інтересу. Зокрема, він нагадав, що Росія була першою хто заявив про можливість втручатися у судову справу Тимошенко.

Раніше прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що справа Тимошенко може ускладнити завершення переговорів про Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Читайте також:

МЗС: Янукович не повинен враховувати критику щодо Тимошенко

Лукашенко: ЄС намагався нагнути наших друзів – нічого не вийшло

Янукович вибиватиме з ЄС перспективу членства

Повʼязані теми:

Наступна публікація