Заводу Hyundai в Україні не буде

Дата публікації
Перегляди
3505
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заводу Hyundai в Україні не буде

Заводу Hyundai в Україні не буде / Фото: worldwide.hyundai.com

У Hyundai кажуть, що ніяких заводів в Україні не планували будувати

Найбільший корейський автовиробник Hyundai Motor нині не планує будувати завод в Україні, повідомили у регіональній штаб-квартирі компанії в країнах СНД і Східної Європи.

"Hyundai Motor наразі не планує будівництво заводу в Україні", - повідомляється у відповіді представництва.

Раніше видання Комерсант Україна з посиланням на віце-прем'єр-міністра України Бориса Колеснікова повідомило про переговори "з великим автовиробником з Південно-Східної Азії про розміщення його виробництва в країні", що ведуться урядом України.

У той же час, відповідно до публікації, джерело в Кабінеті міністрів повідомило видання, що будівництвом заводу зацікавилася компанія Hyundai, і цю інформацію підтвердив президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, який бере участь в переговорах.

В УКРАЇНІ ВИНИК ДЕФІЦИТ ІНОМАРОК

Hyundai Motor - найбільший автовиробник у Південній Кореї. У квітні-червні поточного року Hyundai продала 1,04 млн машин, що на 13% перевищує показник за аналогічний період минулого року. На внутрішньому ринку продажі зросли на 16%, за кордоном - на 12%.

В Україні в даний час компанія має п'ятирічний контракт з корпорацією "Богдан" на виробництво легкових автомобілів Tucson і Elantra, які корпорація випускає на заводі в Черкасах.

Hyundai Motor має завод в Росії, і в даний час веде будівництво автозаводу в Бразилії вартістю 600 млн дол., який стане сьомим зарубіжним заводом компанії.

Як повідомлялось, на сьогоднішній день автодилери України фіксують рекордні обсяги продажів. Так у січні-вересні попит на авто виріс на 48% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, причому навіть в сегменті преміум-класу, де зростання склало 14% від загальної кількості проданих авто, тоді як у попередні роки - не більше 10%.

Читайте також:

Hyundai планує побудувати в Україні автозавод

В Україні збільшилося виробництво легкових автомобілів

В Україні виник дефіцит іномарок

Українці встановили новий рекорд по купівлі автомобілів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3505
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація