В сусідах у Януковича під Вишгородом - Яценюк, Ярославський і брати Клички

В сусідах у Януковича під Вишгородом - Яценюк, Ярославський і брати Клички

Будинок Яценюка в Нових Петрівцях / Фото: Сегодня

Серед сусідів президента Віктора Януковича в Нових Петрівцях під Києвом лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк, харківський бізнесмен Олександр Ярославський, брати Клички.

Будівельний бум в Нових Петрівцях, де знаходиться садиба Януковича, розвернувся в останні 3-4 роки. Ціни на землю і житло тут ростуть, як і нові котеджі.

За парканом президентських володінь щосили продається земля.

"На продаж пропонуємо 6 га в лісі, по сусідству з президентом. Можете брати хоч сотками по 10-15 тисяч доларів, хоч гектарами, тоді можна домовитися і про 7-8 тисяч доларів", - розповіла ріелтор Тетяна.

"Будинки тут продаються від 200 тисяч доларів до 1,5 млн доларів. Все залежить від внутрішньої обробки. Будинок може бути і невеликим - 300 "квадратів", але всередині все оброблено мармуром, ексклюзивні меблі", - говорить ріелтор компанії "САН" Анастасія Наконечна.

Один з відомих сусідів президента - екс-спікер парламенту Арсеній Яценюк. Його цегляний будиночок з українським прапором на високому флагштоку знає кожен місцевий житель. Біля входу в будинок завжди чергує мікроавтобус охорони - близько до воріт не підійдеш. Будиночок екс-спікера знаходиться прямо на вулиці, що прилягає до знаменитого маєтку президента.

У знаменитих сусідів і харківський бізнесмен Олександр Ярославський, його будинок знаходиться в Старих Петрівцях на березі моря.

"У мене там невеличка хатка, я купив її 17 років тому, є вихід до води. Якраз хотів подалі від усякого начальства бути", - сміється Ярославський.

Деякі жителі Нових Петрівців кажуть, що свій дім тут є і у міністра МНС Віктора Балоги. Але за словами відомого політолога Вадима Карасьова, це неправда.

"Я вас благаю, у нього скромний будинок у Конча-Заспі, ні в якому Межигір'я він не живе", - говорить Карасьов.

Недалеко від Межигір'я будують свої володіння і відомі брати-боксери Володимир і Віталій Клички. Їхній дерев'яний будинок розташувався на березі Київського моря в селі Лютіж. Кажуть, що брати спеціальні колоди сюди замовляють з Австрії. Сам Віталій це не коментує.

Не так давно в цих краях був і будинок, в якому бачили мера Леоніда Черновецького. Правда, будиночок переховувався десь у лісі, і цілодобово його охороняли міліцейські підрозділи.

"Ви туди навіть близько не підійдете, ми навіть за грибами в ті краї вже не ходимо", - кажуть місцеві жителі. Правда, зараз цей будинок вже належить іншому власникові, а Черновецького тут давно не бачили.

Недалеко від «Межигір'я» - кілька котеджних містечок. Їх вулиці поки напівпорожні. Ними ходять тільки приїжджі будівельники.

У будинках тих, хто присусідився до президента, є свій штат прислуги. Деяких кухарів сюди "виписують" з французьких ресторанів. Жаб'ячі лапки вони не готують, але всі страви для господарів - виключно із французької кухні.

"Цибулевий супчик, риба, різні соуси, паштети, пироги. А моя подруга працює в будинку українського бізнесмена з Західної Україні, так там люблять тільки карпатську кухню", - розповіла одна з домогосподарок.

Закрита резиденція "Межигір'я" складається з будинку Януковича, куди він запрошував журналістів, величезного "клубного будиночка", який будується, а також каскаду басейнів, спортивного клубу з тиром, тенісним кортом, боулінгом і лазнею. На підході, як зазначає видання, ще два клуби - для гольфу і кінний.

Як відомо, 2 вересня депутати встановили нормативну оцінку земельної ділянки в "Межигір'ї" в розмірі 682 гривні за сотку.

Читайте також:

Землю в "Межигір'ї" оцінили в 682 гривні за сотку

Янукович провів для журналістів екскурсію "Межигір'ям" (фото)

 Януковичу побудували в "Межигір’ї" палац на воді у стилі "донецький шик"

Янукович у "Межигір'ї" обзавівся голуб'ятнями і водоспадами

Повʼязані теми:

Наступна публікація