Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президента "Мотор Січі" викликали до НАЗК через проблеми з декларацією

Богуслаєву дадуть змогу висловити зауваження та пояснення.

Президента компанії "Мотор Січ", депутата В'ячеслава Богуслаєва викликали до Національного агентства з питань запобігання корупції через несвоєчасне внесення змін до декларації.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

"Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі народного депутата України, тобто особи, уповноваженої на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон), В’ячеслав Богуслаєв несвоєчасно повідомив Національне агентство про суттєві зміни в майновому стані, в зв’язку з придбанням будівлі з побутовими та господарськими спорудами, а також рухомого майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі дії підпадають під ознаки адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, відповідальність за яке визначена частиною 2 статті 172-6. 

Богуслаєва викликали до відомства, аби дати можливість подати будь-які зауваження та пояснення щодо виявленого порушення.

В'ячеслав Богуслаєв є президентом, генеральним авіаконструктором компанії "Мотор Січ", а також народним депутатом від партії "Воля народу". 2017 року Генпрокуратура виявила схему привласнення грошей посадовцями компанії. У квітні 2018 СБУ провела обшуки на підприємстві у справі підготовки диверсії, на 56% активів було накладено арешт. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції