СБУ намагалась допитати Тимошенко без адвокатів

СБУ намагалась допитати Тимошенко без адвокатів

Юлія Тимошенко. Ілюстрація / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

В партії "Батьківщина" заявляють про незаконну спробу СБУ допитати лідера партії, екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

В прес-службі ВО "Батьківщина" заявили, що увечері, 12 жовтня, працйівники СБУ здійснили незаконну спробу допитати Юлію Тимошенко.

"Це означає, що, усвідомлюючи необхідність під тиском світової та української громадськості закрити ганебну газову справу, що зганьбила Україну на весь світ, Янукович не збирається припиняти переслідування лідера опозиції. На його замовлення фабрикуватимуться нові, ще більш абсурдні справи проти Юлії Тимошенко, інших опозиціонерів, всіх інакомислячих, хто має сміливість демонструвати свою незгоду з диктатурою", - йдеться в повідомленні.

В "Батьківщині" наголошують, що така політика загрожує не лише угодам з ЄС, не лише євроінтеграції, а самому існуванню України як держави.

Нагадаємо, Юлії Тимошенко офіційно висунуто звинувачення в замаху на розтрату 405 млн доларів У 1990-і роки. Про це повідомив на брифінгу в четвер, 13 жовтня, начальник Головного Слідчого управління Служби безпеки України Іван Дерев'янко.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Апеляція може бути подана адвокатами Тимошенко протягом 15 днів з моменту винесення вироку суду. А тим часом екс-прем'єрка перебуватиме у Лук'янівському СІЗО.

Читайте також:

Тимошенко висунули офіційне обвинувачення у справі ЄЕСУ

Адвокати Тимошенко наполягатимуть, що їй неправильно пришили статтю

Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Фанати Тимошенко: "Треба було захопити автозак і звільнити Юлю"

Есперт вважає, що Тимошенко відпустять, бо їй нема де сидіти

Повʼязані теми:

Наступна публікація