Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Симоненка допитують у СБУ

Лідера комуністів мали допитати про фінансування "майдану Саакашвілі".

Слідчі СБУ допитують лідера забороненої Комуністичної партії Петра Симоненка. Він був запрошений на 14:00, зараз допит триває.

Щодо нього та інших соратників по забороненій КПУ розпочато досудові розслідування. Їх підозрюють у діях, метою яких було захопити державну владу. Крім того, за словами речниці СБУ Олени Гітлянської, підозрюваним закидають державну зраду.

Симоненка мали допитати начебто у справі щодо фінансування КПУ “майдану Саакашвілі”.

Водночас у СБУ наразі не повідомляють будь-яких подробиць, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, 8 травня 2018 року, напередодні Дня Перемоги, з 8 години ранку Служба безпеки України провела обшук за місцем проживання лідера Комсомолу України Михайла Кононовича в Києві та лідера КПУ Симоненка. Cеред знайдених матеріалів були, зокрема, листівки із портретами Володимира Путіна, Йосипа Сталіна та заклики до збройного перевороту, а також трафарети для нанесення написів "Спасибі Леніну за Україну". Під час обшуку у помешканні Петра Симоненка працівники вилучили пістолет із глушником, а також 120 патронів до нього.

Відео День перемоги біля Вічного вогню відзначили без ексцесів

Торік він кілька разів ставав жертвою вандалів, і біля нього навіть виставляли цілодобову варту. Правоохоронців у Парку Слави вистачало і сьогодні. З квітами приходили і ветерани, і перші особи держави, і прості люди. Про політику сьогодні майже ніхто не говорив. 

День перемоги біля Вічного вогню відзначили без ексцесів

Залиште свій коментар

Вибір редакції