Орбан учетверте очолив уряд Угорщини

За його кандидатуру проголосували 134 депутати.

Парламент Угорщини на черговому засіданні проголосував за кандидатуру лідера партії "Фідес" Віктора Орбана на посаду прем`єр-міністра країни.

За відповідне рішення висловилися 134 депутати, 28 проголосували проти, ще 36 утрималися, передає hvg.hu.

У своїй промові він зазначив, що його уряд будуватиме в країні "християнську демократію". Орбан є палким критиком Європейського союзу щодо мігрантської політики, а тому знову зазначив, що його країна продовжуватиме відмовлятися приймати мігрантів.

"Ми будемо протистояти обов'язковим квотам на прийом мігрантів ... і будемо боротися за захист кордонів", - підкреслив Орбан, передає Reuters.

Правоконсервативна партія Орбана "Фідес" на парламентських виборах, що відбулися в Угорщині 8 квітня, здобула переконливу перемогу. Результати голосування шокували передусім молодь. Критики звинувачують Орбана в згортанні демократії, тиску на незалежні ЗМІ та корупції. Також до складу уряду найімовірніше ввійде голова МЗС Петер Сійярто, який активно виступає проти українського Закону "Про освіту", а також критикує ЄС, який не помічає "дискримінацію" угорців на Закарпатті.

ВідеоВ Угорщині пройшли парламентські вибори

На дільницях були кілометрові черги. Після опрацювання понад 90% бюлетенів партія чинного прем’єра Віктора Орбана набирає майже 49,5% голосів. Цього достатньо, аби у співпраці з партнерами по коаліції контролювати дві третини парламенту. Орбан неодноразово виступав з антиєвропейською позицією.

В Угорщині пройшли парламентські вибори

 

Залиште свій коментар