Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Орбан учетверте очолив уряд Угорщини

За його кандидатуру проголосували 134 депутати.

Парламент Угорщини на черговому засіданні проголосував за кандидатуру лідера партії "Фідес" Віктора Орбана на посаду прем`єр-міністра країни.

За відповідне рішення висловилися 134 депутати, 28 проголосували проти, ще 36 утрималися, передає hvg.hu.

У своїй промові він зазначив, що його уряд будуватиме в країні "християнську демократію". Орбан є палким критиком Європейського союзу щодо мігрантської політики, а тому знову зазначив, що його країна продовжуватиме відмовлятися приймати мігрантів.

"Ми будемо протистояти обов'язковим квотам на прийом мігрантів ... і будемо боротися за захист кордонів", - підкреслив Орбан, передає Reuters.

Правоконсервативна партія Орбана "Фідес" на парламентських виборах, що відбулися в Угорщині 8 квітня, здобула переконливу перемогу. Результати голосування шокували передусім молодь. Критики звинувачують Орбана в згортанні демократії, тиску на незалежні ЗМІ та корупції. Також до складу уряду найімовірніше ввійде голова МЗС Петер Сійярто, який активно виступає проти українського Закону "Про освіту", а також критикує ЄС, який не помічає "дискримінацію" угорців на Закарпатті.

ВідеоВ Угорщині пройшли парламентські вибори

На дільницях були кілометрові черги. Після опрацювання понад 90% бюлетенів партія чинного прем’єра Віктора Орбана набирає майже 49,5% голосів. Цього достатньо, аби у співпраці з партнерами по коаліції контролювати дві третини парламенту. Орбан неодноразово виступав з антиєвропейською позицією.

В Угорщині пройшли парламентські вибори

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції