Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні потрапила під заборону спільна книжка Симоненка і Табачника

Перелік заборонених книг також поповнили 18 російських видань.

В Україні заборонили книгу "Заявка на самоубийство. Зачем Украине НАТО?", авторами якої є лідер забороненої Комуністичної партії України Петро Симоненко, екс-міністр освіти Дмитро Табачник та ще троє екс-нардепів.

Відповідне рішення ухвалив Державний комітет телебачення та радіомовлення України, передає Укрінформ.

Спільне видання Симоненка і Табачника потрапила до переліку видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терактів, посягання на права і свободи людини. Книгу видало харківське видавництво "Фоліо" у 2009 році.

Перелік заборонених книг також поповнили 18 російських видань таких авторів як Юрій Валін, Анатолій Гончар, Олександр Конторович, Владислав Шуригін, Олексій Челноков, Микола Леонов та Олександр Тамоніков. Окрім того, під заборону потрапила видана у Росії книга колишнього голови МВС України Віталія Захарченка "Кривавий євромайдан - злочин століття".

Наразі список заборонених в Україні книжок нараховує 156 видань.

Відео Всупереч законам: український книжковий ринок переповнений пропагандистською літературою

На книжковому ринку Києва, якщо добре придивитися, все ж можна віднайти книжки, які підпадають під санкції. Ввозять їх через прогалини в законі, який забороняє великі партії, але не карає за малі. А в Інтернеті досі безперебійно можна і завантажити антиукраїнське чтиво.

Всупереч законам: український книжковий ринок переповнений пропагандистською літературою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції