Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Петро Симоненко / Фото: УНІАН

Лише земля під цим будинком коштує понад 1,5 мільйони доларів. Площа маєтку Симоненка складає близько півтора гектара землі.

 Голова Комуністичної партії України Петро Симоненко оселився у розкішному маєтку в елітному котеджному містечку біля села Горенка під Києвом.

Лише земля під цим будинком коштує понад 1,5 мільйони доларів. Площа маєтку Симоненка складає близько півтора гектара землі. Журналісти дізналися про ліс для прогулянок, лавки, автопарк з іномарок.

В самому котеджному містечку, за словами журналістів, навіть огорожі - з позолоченими гербами. Всюди – паркани та шлагбауми.

Дехто з сусідів Симоненка поскаржився на голову КПУ.

" Дружина (Симоненка – ред.) гуляє лісом з коляскою, і він ходив. Там, шлагбаум стоїть. Нікого не пускають туди далі", - розповіла Олена Іванівна, місцева жителька.

Втім, сусіди зазначають, що на 9 травня Симоненко збирає ветеранів.  Їх годують солдатською кашею, наливають "фронтові" сто грамів.

У Верховній раді дехто запропонував своє пояснення заможності керівництва КПУ. За словами нардепа Олега Ляшко (колишнього члена фракції БЮТ, зараз позафракційного), комуністи вдало співпрацюють зі владою.

"За цю співпрацю вони отримують посади і як наслідок можливість заробляти гроші. За окремі голосування там іде розрахунок на місці, "не отходя от каси", від партійної каси. Я думаю, це десятки сотні мільйонів доларів, не менше", - заявив Ляшко.

З Ляшком погодився голова Української народної партії Юрій Костенко.

"Сьогодні вони кажуть, що захищають інтереси трудящих. Дуже дивний захист, коли фактично фракція комуністів обслуговує інтереси найбільшого капіталу", - зазначив Костенко.  

Зазначимо, в статуті Комуністичної партії України говориться, що політична сила виступає проти реставрації капіталістичних порядків.

Читайте також:

Симоненко назвав себе головним опозиціонером

Симоненко назвав 7 листопада "днем народження української державності"

Комуністам радять змінити Леніна на Януковича

Найстрашніше наше лихо - це олігархи

Найстрашніше наше лихо - це олігархи

Повʼязані теми:

Наступна публікація