Симоненко назвав 7 листопада "днем народження української державності"

Лідер комуністів Петро Симоненко всупереч скасуванню Радою законопроекту про святкування дня Жовтневої революції, назвав 7 листопада днем народження української державності.

7 листопада фактично є днем народження української державності. Про це заявив лідер Компартії, народний депутат Петро Симоненко.

"Більшовики в 1917 році були єдиною загальноросійської партією, яка беззастережно підтримала вимогу автономії України. А відразу після перемоги Великого Жовтня радянська влада визнала право нашого народу на незалежність, якщо цього захоче його трудова більшість", - наголосив Симоненко.

"Ніхто не зможе заперечувати, що саме при соціалізмі Україна об'єднала всі свої етнічні землі, стала однією із засновників ООН і увійшла до десятки найбільш економічно розвинених країн планети. Що тиражі книг, які видавалися українською мовою в радянську епоху, були в багато разів вище, ніж будь-коли до або після неї. Що вже до початку 1930-х років існувало 66 українських театрів, серед яких такі всесвітньо відомі, як "Березіль" Леся Курбаса", - підкреслив парламентарій.

Нагадаємо, Верховна рада 2 листопада провалила в першому читанні проект закону про встановлення святкового та неробочого дня 7 листопада, у день Жовтневої революції.

Законопроект, запропонований депутатами від Компартії Петром Симоненком та Петром Цибенком, підтримали 29 народних обранців з необхідних 226. Окрім фракції КПУ, яка підтримала документ у повному складі, "за" проголосували двоє позафракційних депутатів та один член НУ-НС.

Крім того, законопроектом пропонувалося вилучити 2 травня з переліку святкових та неробочих днів.

Зазначимо, що раніше парламентський комітет з питань соцполітики і праці ухвалив рішення підтримати відповідний законопроект.

Читайте також:

Рада відмовилась робити день Жовтневої революції державним святом

День Жовтневої революції знову стане державним святом

Комуністи хочуть святкувати річницю Жовтневої революції на державному рівні

Компартія вимагатиме відставки всього уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: