Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Декомунізований Симоненко живе у розкішному містечку під Києвом і готується до повернення

Заборонений комуніст продовжує вести підривну діяльність за кордоном.

Колишній очільник забороненої в Україні Компартії Петро Симоненко після підписання закону про декомунізацію оселився в елітному котеджному містечку під Києвом і продовжує вести антиукраїнську діяльність.

Як з'ясували журналісти програми "Гроші", у "козирне" містечко у селі Березівка, яке збудував співвласник мережі ресторанів "Козирна Карта" Андрій Задорожний, щоранку за Симоненком заїжджає позашляховик і відвозить його до таємного офісу комуністів.

У "комуністичному підпіллі", яке розташоване якраз посередині між цирком та зоопарком, працюють керівник Київського обласного обкому Микола Кухарчук та партієць Юрій Пастухов. Саме вони проводять співбесіди з охочими вступити до партії, яка попри офіційну заборону насправді навіть веде фінансову діяльність.

"Симоненко постійно буває на Заході. Він робить не тільки внутрішньопартійну роботу, він виконує... розповідає на Заході, що фактично сталося в Україні. .. Це більше року тривати не може... Ми чекаємо, коли накопичиться критична маса у народу! Як говорив Ленін, має дозріти критична ситуація!" - заявив Кухарчук.

Також підпільники розповіли, що у КПУ визнають анексію Криму Росією, а добровольчі батальйони, які воюють на Донбасі називають бандитськими.

"Це поголовні вбивства комуністів на місцях. Прийде час і ми будемо їх так називати відкрито! У наших публікаціях ми називаємо неофашистським режим в Україні", - додав глава обкому.

Окремо також підпільники запевнили, що війну на сході України розв'язали кримінальні авторитети.

"Якщо б були більш активні і підготовлені дії, і "Новоросія" відійшла до Росії, можливо, такого і не було б", - зазначили комуністи.

Відео “Гроші” у комуністичному підпіллі: як і де смакують життя ватажки забороненої червоної партії

Нагадаємо, раніше Рада офіційно заборонила пропаганду комунізму і нацизму в Україні. Згідно з прийнятим законом, вся символіка та пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні заборонені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції