Бойовики "ДНР" взяли в заручники чотирьох ультрас "Зорі"

Відео з допитами хлопців, яких полонили місяць тому, оприлюднили на російських каналах та сайтах сепаратистів.

Чотирьох уболівальників луганського футбольного клубу "Зоря" взяли у заручники бойовики "ЛНР" і звинувачують їх у шпигунстві, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Відео з допитами хлопців, яких полонили місяць тому, оприлюднили на російських каналах та сайтах сепаратистів. Фанів, яким ще не має і двадцяти років, звинувачують у тому, що вони нібито видавали українській розвідці дані про рух військової техніки та позиції бойовиків. Як доказ демонструють знайдені в одному із гаражів український прапор і листівки з написами "Луганськ – це Україна". 

Удома в одного з ультрас серед шкільних зошитів і дерев'яних палиць бойовики також виявили "особливий доказ" - книгу Василя Шкляра "Чорне сонце", а всередині між сторінок - світлини полку "Азов" та десять проукраїнських наліпок.

Українськими диверсантами в окупованому Луганську виявилися чотири футбольні фани: студентів Владислава Овчаренка, Артема Ахмерова, Дмитра Крамаренка та В'ячеслава Українського бойовики самопроголошеної республіки затримали ще місяць тому. І донині готували матеріали, щоби продемонструвати особливу показовість цього затримання.

При цьому хлопців бойовики називають "азовцями", хоча, в самому "Азові" їхню причетність до полку або цивільного корпусу відкидають.

Після відео обшуків бойовики виклали в мережу кадри допитів чотирьох уболівальників. Там затримані розповідають, якою діяльністю займалися (підтримка України, антипропаганда бойовиків тощо) й "здають" одне одного та навіть називають кількість потенційних українських диверсантів у Луганську - 30-40 людей.

Переселенець з Луганська Фелікс Нетьосов, який знайомий із затриманими, впевнений, що ці "свідчення" були прочитані з аркуша.

Він розповів, що разом іще до війни ходив із хлопцями на футбол. Востаннє бачив їх 2014-го. Тоді, каже, усі четверо були українськими патріотами. Чи розклеювали по окупованому місту затримані футбольні фани проукраїнські наліпки чи малювали на фасадах тризуби – він не знає. Але переконаний, що ув'язнили хлопців бойовики суто з корисливих мотивів: щоби якнайдорожче виміняти їх на своїх полонених.

У Службі безпеки України затримання луганських футбольних фанатів не коментують. Із власних джерел ТСН стало відомо, що імена чотирьох хлопців лунатимуть під час найближчого раунду перемов у Мінську.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Ватажки так званої "ЛНР" оприлюднили відео допитів чотирьох студентів

Днями російське телебачення та інтернет-сайти бойовиків розповсюдили відео допитів чотирьох хлопців. Усім їм "шиють" кримінальні справи за статтею "шпіонаж". Хлопці, кожному з яких немає і двадцяти років, нібито видавали українській розвідці дані про рух військової техніки та місця військових позицій бойовиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: