Бойовики "ДНР" взяли в заручники чотирьох ультрас "Зорі"

Бойовики "ДНР" взяли в заручники чотирьох ультрас "Зорі"

Відео з допитами хлопців, яких полонили місяць тому, оприлюднили на російських каналах та сайтах сепаратистів.

Чотирьох уболівальників луганського футбольного клубу "Зоря" взяли у заручники бойовики "ЛНР" і звинувачують їх у шпигунстві, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Відео з допитами хлопців, яких полонили місяць тому, оприлюднили на російських каналах та сайтах сепаратистів. Фанів, яким ще немає і двадцяти років, звинувачують у тому, що вони нібито видавали українській розвідці дані про рух військової техніки та позиції бойовиків. Як доказ демонструють знайдені в одному із гаражів український прапор і листівки з написами "Луганськ – це Україна". 

Удома в одного з ультрас серед шкільних зошитів і дерев'яних палиць бойовики також виявили "особливий доказ" - книгу Василя Шкляра "Чорне сонце", а всередині між сторінок - світлини полку "Азов" та десять проукраїнських наліпок.

Українськими диверсантами в окупованому Луганську виявилися чотири футбольні фани: студентів Владислава Овчаренка, Артема Ахмерова, Дмитра Крамаренка та В'ячеслава Українського бойовики самопроголошеної республіки затримали ще місяць тому. І донині готували матеріали, щоби продемонструвати особливу показовість цього затримання.

При цьому хлопців бойовики називають "азовцями", хоча, в самому "Азові" їхню причетність до полку або цивільного корпусу відкидають.

Після відео обшуків бойовики виклали в мережу кадри допитів чотирьох уболівальників. Там затримані розповідають, якою діяльністю займалися (підтримка України, антипропаганда бойовиків тощо) й "здають" одне одного та навіть називають кількість потенційних українських диверсантів у Луганську - 30-40 людей.

Переселенець з Луганська Фелікс Нетьосов, який знайомий із затриманими, впевнений, що ці "свідчення" були прочитані з аркуша.

Він розповів, що разом іще до війни ходив із хлопцями на футбол. Востаннє бачив їх 2014-го. Тоді, каже, усі четверо були українськими патріотами. Чи розклеювали по окупованому місту затримані футбольні фани проукраїнські наліпки чи малювали на фасадах тризуби – він не знає. Але переконаний, що ув'язнили хлопців бойовики суто з корисливих мотивів: щоби якнайдорожче виміняти їх на своїх полонених.

У Службі безпеки України затримання луганських футбольних фанатів не коментують. Із власних джерел ТСН стало відомо, що імена чотирьох хлопців лунатимуть під час найближчого раунду перемов у Мінську.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Відео Ватажки так званої "ЛНР" оприлюднили відео допитів чотирьох студентів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів