Українці відзначили слабкі та сильні сторони сервіс-центрів МВС, які замінили МРЕВ

Українці відзначили слабкі та сильні сторони сервіс-центрів МВС, які замінили МРЕВ

Фото: rsc-kiev.gov.ua

Аваков анонсував принципові зміни в роботі системи.

МВС анонсує вже наступного місяця відкрити перший, цілком новий сервісний центр у Києві. Глава відомства обіцяє, що центр працюватиме для людей і без корупції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У чинних центрах міністерства також можна за кілька годин отримати номери на авто та перереєструвати транспорт. "Персонал спрацював дуже добре. Що мене здивувало – не було черги. З приводу заповнення бланків – теж жодних проблем не було", - задоволений Ігор Шумейко, який придбав мотоцикл.

А от продавець має протилежну думку. Він давно хоче персональний номер на авто. Та облишив цю ідею через бюрократію. "У мене немає стільки часу, на жаль. Я не бачу, чому держава не створює умови, щоб люди не брали хабарів, а щоби ось, будь ласка, ти хочеш іменний номер – заплати. Як у Грузії", - каже Олександр.

Він готовий, як у візовому центрі, заплатити, щоби раз прийти і йому зробили все під ключ. А це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обіцяє у нових центрах. Послуги надаватимуться і через інтернет, і єдине вікно. Усе – безкоштовно. "Платні послуги – я не думаю, що це той шлях, котрим ми підемо. Я думаю, ми легалізуємо деякі послуги, котрі зараз продаються за гроші, але з-під столу. Але в цілому людина зможе отримати сервіс безкоштовно", - каже міністр.

У МВС обіцяють наступного місяця відкрити перший сервісний центр у Києві

У МВС обіцяють наступного місяця відкрити перший сервісний центр у Києві

Півроку тому сервісні центри замінили МРЕВ. МВС називає їх пробними. Бо відвідувачі й досі скаржаться. У чоловіка не прийняли заповнений бланк. "Каже, не ваш почерк. Ну що за маячня?", - обурюється він. Інший узагалі до віконця не достукався. "Ви зайшли – усі сиділи працювали. Ви вийшли – усі збігли на перекур, каву пити. Дивіться – усі віконця вільні, нікого немає, люди стоять", - кажуть відвідувачі.

Час відпусток, каже головний адміністратор – тому й черги. Та в Києві вже набирають півсотні нових працівників. Конкурс – 43 претенденти на місце. У МВС запевняють: є позитивні зміни. Спрощення процедур, забезпечення спецпродукцією, номерними знаками, бланками свідоцтв про реєстрацію. Змінилися й умови роботи та оплати праці.

Цілком оновлений сервісний центр, без недоліків, у Києві обіцяють відкрити вже за тиждень. До наступної весни – по всій Україні. Потім прогрес поженуть у райони у вигляді пересувних сервіс-центрів.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація