Українські медики в шоці від тупих і хворих призовників

Медичні комісії в шоці - більшість хлопців хворі, не вміють логічно мислити і грамотно писати.

Медики, які беруть участь у роботі військово-лікарських комісій українських військкоматів, б'ють на сполох через незадовільний стан здоров'я призовників, їх поголівну низьку грамотність і численні випадки порушення логічного мислення.

Як повідомив Weekly.ua голова військово-лікарської комісії Київського військкомату Володимир Вітковський, через "тихий" алкоголізм, на який зараз страждає значна частина молоді, у призовників все частіше діагностують гастрити, язви, діабет.

"Інсульти молодіють, і навіть є інфаркти у 18 років", - сказав він.

За його даними, глобальна комп'ютеризація і малорухомий спосіб життя призвели до того, що проблеми із зором сьогодні має третина хлопців призовного віку, від надмірної ваги страждають близько 40% хлопців, а викривлення хребта до 10 градусів фіксується практично у всіх.

Окрім проблем із здоров'ям, у нинішніх призовників практично відсутнє логічне мислення, повідомив психіатр Володимир Щукін з міської клінічної психіатричної лікарні №1. Він бере участь у роботі військово-лікарської комісії вже протягом 18 років. Одна з ознак цього – невміння пояснити значення прислів'їв.

"У радянські часи це вважалося ознакою можливої дебільності, і такого призовника одразу направляли на додаткове обстеження. Зараз ми цього не робимо: біда з прислів'ями – мало не у всіх. Хто тлумачить їх буквально, хто – абияк", - сказав він, відзначивши, що нинішні призовники ще й поголовно малограмотні.

Читайте також:

Юнаки Дніпропетровщини рвуться в армію: 12 осіб на місце

Штрафи за ухилення від армії підвищили у 2,5 рази

Лікарі волають про допомогу: реформа відбирає у них роботу, а у хворих – лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: