В аквапарку Одеси важко травмувалася жінка

Постраждала твердить, що на атракціоні не вистачало води, адміністрація ж це заперечує.

В аквапарку Одеси жінка травмувалася на гірці в аквапарку. Потерпіла дістала перелом ключиці зі зміщенням, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер плече жінки стягнуте титановими пластинами. "Це важка травма. Буде непрацездатною два місяці", - розповів завідувач відділення травматології обласного клінічного центру Іван Коваленко.

ВідеоВ аквапарку Одеси жінка дістала перелом ключиці під час катанні з гірки

Постраждала Марина Ігонькіна каже, що була в аквапарку не вперше, тому одразу звернула увагу на слабкий тиск води і запитала про це працівника закладу. Той нібито сказав, що все нормально, але на сухій ділянці відвідувачку перекинуло і вона вдарилася. Жінка звернулася по допомогу до персоналу аквапарку, однак у медпункт її відвели лише через півгодини. "Завдання адміністрації було, в першу чергу, щоби інші люди цього не помітили. Її, як могли, прикривали, тихенько вивели, нікого не впускали до медпункту", - твердить дядько постраждалої Олексій Ігонькін.

В адміністрації запевняють, що все робили правильно і технічних проблем не було, а клієнтка постраждала через недотримання вимог безпеки. За компенсацією витрат на лікування, а це близько тисячі доларів, аквапарк пропонує звертатися до страхової компанії, координати котрої обіцяють надати. Натомість сама постраждала дивується, що про страховку розповіли журналістам, а не їй у медпункті, тому й не впевнена, що страховий випадок зафіксують заднім числом. За своє покалічене плече жінка хоче судитися і вже подала заяву в поліцію.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар